דלג לתוכן
ביטוח מבנה למשכנתא ביטוח מבנה למשכנתא
ביטוח מבנה למשכנתא

ביטוח משכנתא

ביטוח מבנה למשכנתא

לרכישת ביטוח משכנתא אונליין

ביטוח מבנה למשכנתא

ביטוח משכנתא המכסה נזקים שנגרמו למבנה הבית

בית הוא המקום שלך לביטחון ושלווה, אולם אי אפשר להתעלם מהסכנות המאיימות עליו; נזקי אש, עשן והתפוצצות, נזקי טבע, רעידות אדמה, נזקים כתוצאה מפריצה, נזקים לגן ולצומח ועוד. כתוצאה מנזקים אלו ואחרים, עשויות להיות הוצאות שונות לצורך תיקון, שיפוץ או אפילו בניה מחדש של הבית. חלק חשוב מביטוח המשכנתא הוא ביטוח מבנה למשכנתא, שמכסה נזקים שנגרמו למבנה הבית. 

ביטוח משכנתא הוא חובה לצורך קבלת המשכנתא, ובלעדיו אין סיכוי לרכוש דירה. הבנקים מחייבים רכישת ביטוח מבנה למשכנתא, המגן עליהם מפני הפסקת התשלומים מצד המבוטח.

אם בעבר נהוג היה לרכוש ביטוח משכנתא דרך הבנק שממנו ניתנה ההלוואה, הרי שכיום התחרות הגבוהה בענף, גורמת לחברות הביטוח להציע תנאים משופרים ומחירים תחרותיים לטובת הצרכנים.

ביטוח מבנה למשכנתא נועד להבטיח לבנק החזר של כספי ההלוואה במקרה בו נפגעת יכולתו של הלווה להחזיר את ההלוואה, או במקרה של נזק משמעותי הנגרם לנכס ופוגע בערכו. הנזק יכול לקרות כתוצאה מתאונה, שריפה, אסון טבע, שטפונות וכן הלאה ולכן, חשוב שיהיה בידיכם ביטוח מבנה למשכנתא.

 

במקרה של נזק הנגרם לנכס ופוגע בערכו באופן משמעותי - פוליסת ביטוח מבנה למשכנתא מכסה את עלות תשלומי המשכנתא הנותרים ואת עלויות שיקום הנכס, כאשר הנכס עצמו נותר בבעלות הלווה. לרוב, התשלום על ביטוח מבנה למשכנתא נמוך יחסית, וחשוב לברר מהם הכיסויים הניתנים במסגרת הביטוח במקרה של פגיעה קשה בנכס. ביטוח מבנה משכנתא אינו כולל ביטוח תכולה המגן על הרכוש בתוך הבית, אותו יש לרכוש בנפרד.

 

מה כולל ביטוח מבנה למשכנתא?

ביטוח מבנה למשכנתא מכסה נזקים שנגרמו למבנה הדירה או הבית, וכולל את כל חלקיו הקבועים של המבנה, וכאלה המחוברים אליו חיבור של קבע. הביטוח כולל:

  • כיסוי נרחב להוצאות תיקון, שיפוץ או בנייה מחדש של הדירה.
  • כיסוי הוצאות לבעלי מקצוע (אדריכלים, שמאים, יועצים, מהנדסים, קבלנים ועוד) הוצאות משפטיות, הוצאות פינוי הריסות, ועוד.
  • פיצוי עבור אובדן שכר דירה והוצאות בזמן שהדירה אינה מתאימה למגורים.
  • ביטוח אחריות כלפי צד שלישי.

 

ביטוח בריאות מגדל

אני רוצה להצטרף

ביטוח משכנתא
נדרש למלא את כל שדות הטופס
אני רוצה להצטרף

מידע נוסף לשימושך