דלג לתוכן

מגדל משלים לפנסיה

שירות המשלב ביטוח חיים וקרן פנסיה להגנה כלכלית מלאה

מגדל משלים לפנסיה- חליפה אישית לכל משפחה ומשפחה

שירות חדשני, ראשון מסוגו בישראל, שמשלב את ביטוח החיים וקרן הפנסיה - ומעניק הגנה כלכלית מלאה לבני משפחתו של המבוטח, בהתאם לצרכיו האישיים שלו ושל שאיריו, במקרה של פטירה. השירות דינמי ומייצר עדכון אוטומטי של הביטוח מדי חודש, והוא מיועד ללקוחות חדשים וקיימים של קרן הפנסיה "מגדל מקפת", חברת הבת של "מגדל".

איך עובד הביטוח? 

המבוטח יכול לקבוע בטופס ההצטרפות למשלים לפנסיה את הסכום החודשי הכולל המבוקש שברצונו להבטיח למשפחתו.
מטבע הדברים, ייווצר הפרש בין אותו סכום מבוקש לבין הגובה של פנסיית השאירים הצפויה כפי שנקבע בתקנון של הקרן, ואת ההפרש הזה יכסה המבוטח על ידי רכישת פוליסת ביטוח נוספת - פוליסה שמבוססת על תוכנית "הכנסה למשפחה" של "מגדל". החל מהחודש השני להצטרפות ל"מגדל משלים לפנסיה", סכום הקצבה החודשית יתעדכן מדי חודש אוטומטית לפי אותו הפרש לעיל. וזהו. במילים אחרות, "מגדל משלים לפנסיה" מאפשר למבוטח לרכוש בפועל רק את הכיסוי שהוא צריך ולא יותר מכך.

יתרונות הביטוח

 • התאמה מדויקת לצרכי ומאפייני המבוטח ומשפחתו: המבוטח יכול להבטיח למשפחתו הכנסה חודשית המעודכנת להתפתחות שכרו בעתיד, כך שמשפחתו לא תיפגע כלכלית במקרה והלך לעולמו כששכרו נמוך משמעותית באופן שאינו מספק את צרכי המשפחה בעתיד ללא נוכחותו.
 • הגנה כלכלית מלאה למשפחה ושקט נפשי: כאשר קצבת השאירים פוחתת (בגלל ירידת שכר או הגעת אחרון הילדים לגיל 21), "מגדל משלים לפנסיה" למעשה משלים את הפער ודואג לרכוש עבורו סכום ביטוח חודשי שתקבל משפחתו מידי חודש עד תום תקופת הביטוח כפי שהגדיר המבוטח. 
 • גמישות בבחירת מוטבים: "במגדל משלים לפנסיה" ניתן לקבוע מוטבים שונים מהשאירים שניתן לקבוע בקרן הפנסיה, וכך פוליסה זו יכולה להתאים למגוון סוגים ומבנים של משפחות.
 • סכום הביטוח בפוליסה מתעדכן אוטומטית מדי חודש: בהתאם לסכום הביטוח הכולל שביקש המבוטח להשאיר למשפחתו מבלי שהוא נדרש לבצע התאמות לשכרו או לצרכיו המשתנים מעת לעת. המבוטח משלם בדיוק על מה שהוא צריך - לא פחות ולא יותר.
 • גמישות בתקופת הביטוח: ניתן להאריך את תקופת הביטוח עד גיל 85.

 

שאלות נפוצות על מגדל משלים לפנסיה

 • מה קורה כאשר פנסיית השאירים הצפויה בקרן הפנסיה "מקפת" תגדל?
  כאשר קצבת השאירים הצפויה מקרן הפנסיה תגדל - לדוגמה, כתוצאה מעליית שכר של המבוטח - סכום התשלום החודשי הנרכש בפוליסת הביטוח במסגרת "מגדל משלים לפנסיה" יקטן, כך שאותו סכום כולל יוותר בעינו. המטרה היא תמיד להבטיח את אותו סכום כולל שקבע המבוטח בעצמו.
 • מה קורה כאשר פנסיית השאירים הצפויה בקרן הפנסיה "מקפת" תקטן?
  על אותו משקל, כאשר קצבת השאירים הצפויה מקרן הפנסיה תקטן - לדוגמה, כתוצאה מירידת שכר או הגעת אחרון הילדים לגיל 21 - סכום התשלום החודשי הנרכש בפוליסה במסגרת "מגדל משלים לפנסיה" יגדל, כך שאותו סכום כולל יוותר בעינו.
 • מה קורה כאשר פנסיית השאירים הצפויה בקרן הפנסיה "מקפת" מגיעה לגובה הסכום הכולל?
  במקרה כזה, סכום התשלום החודשי הנרכש במסגרת "מגדל משלים לפנסיה" יתאפס לחלוטין, כלומר יהיה אפס שקלים, ולאחר 12 חודשים בהם יעמוד על אפס שקלים, הפוליסה תבוטל כי משמעות הדבר היא שאין בה צורך עבור המבוטח.
 • האם ניתן לבטל את העדכון האוטומטי של סכום התשלום לפוליסה?
  כן, בוודאי שניתן לבטל, בכל עת. במקרה כזה, יתקבע סכום התשלום שהיה בפוליסה ערב הפסקת שירות העדכון האוטומטי.
 • במידה והמבוטח לא מפקיד באופן שוטף לקרן הפנסיה?
  גם כאשר המבוטח איננו מבוטח פעיל, ואינו מפקיד לקרן פנסיה, המנגנון ממשיך לפעול מדי חודש ולרכוש למבוטח סכום ביטוח חודשי מעודכן בהתאמה. כך לדוגמא במקרה של הפסקת עבודה בתום אורכת ביטוח והסדר זמני עשויה פנסיית השאירים המחושבת על בסיס הצבירה בלבד, לקטון משמעותית. במקרה כזה סכום הביטוח בפוליסה יגדל בהתאמה עד לגובה הסכום החודשי הכולל המבוקש.


אז אם אתם רוצים להעניק ליקירכם הגנה כלכלית מלאה לכל מקרה, מגדל משלים לפנסיה הוא שירות שיכול להתאים לכם ולהעניק לכם ראש שקט.
לפרטים נוספים ניתן לפנות לסוכן או סוכנת הביטוח שלכם במגדל.

 

 

מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ | מגדל חברה לביטוח בע"מ.

האמור לעיל אינו מהווה המלצה, חוות דעת, הנחיה או הצעה לבצע או להימנע מלבצע פעולות כלשהן, ואין בו תחליף לייעוץ או שיווק כלשהו (לרבות פנסיוני) ע"י בעל רישיון המתחשב במאפייניו האישיים של כל לקוח. 

אני רוצה להצטרף

ביטוח חיים
נדרש למלא את כל שדות הטופס
אני רוצה להצטרף