דלג לתוכן
אודות מגדל
אודות מגדל

מבטח סימון סוכנויות לביטוח

הגוף הגדול והמוביל בישראל בתחום ניהול הסדרים פנסיונים

מבטח סימון הינה תאגיד המחזיק ברישיון סוכן ביטוח פנסיוני - בבעלות מלאה של מגדל חברה לביטוח בע”מ.

החברה מספקת שירותים בתחומי ניהול ההסדרים הפנסיונים, הביטוח, הפיננסים ובתחומים נוספים.
החברה, שפועלת מול מרבית חברות הביטוח וקרנות הפנסיה בישראל, מטפלת במחזור גבייה שנתי של כ- 4 מיליארד ₪ ומספקת שירותים לכ- 220,000 מבוטחים וכ- 6,000 מעסיקים, ארגונים וחברות מהמובילות במשק הישראלי. בין לקוחות החברה ניתן למנות את אלביט מערכות, מיקרוסופט, סלקום, מכבי שירותי בריאות, אמדוקס, סופר-פארם, ויזה-כאל, HOT, אסם ורבים נוספים.

ייעוד החברה

  • לברר את הצרכים והסיכונים הכספיים של הלקוח ומשפחתו.
  • ללמד אותו על צרכיו.
  • להתאים לו מוצרים שייתנו מענה לצרכים אלו.

מבטח סימון משלבת במודל הפעילות שלה את מגוון יתרונותיה כחברה גדולה, איתנה ויציבה, עם מחויבות מתמדת להענקת שירות אישי, מקצועי ואיכותי.
בחברה פועלים מספר מערכים ממוקדי לקוח: מערכי עסקים ושיווק ומערכי תפעול, מטה מקצועי האמון על ניהול הידע וההדרכה, וכן מערכים המתמחים בביטוחי בריאות ופיננסים.

התחום הפנסיוני

מבטח סימון מתמחה בתכנון ובניהול תכניות פנסיה הכוללות: ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות. לקוחות החברה נהנים ממגוון שירותים בנושאי תכנון פנסיוני ופיננסי מקיף, תכנון מס, תכנון ובניית תוכניות הפנסיה וסל ההטבות לעובד, הגברת המודעות לחשיבות החיסכון ארוך הטווח, דיני עבודה ועוד.

תחום השקעות ופיננסים

כחלק מניהול ותכנון כולל של הצרכים והמוצרים הפנסיונים, מבטח סימון מובילה את תחום הפיננסים הכולל בתוכו את קרנות ההשתלמות, קופות הגמל וקופות הפיצויים. החברה מקיימת תהליך מתמשך שמטרתו לבנות ולתחזק את הידע באמצעות סימולטורים תומכי החלטה ויצירת פלטפורמות עבודה המסייעות לברר את צרכי הלקוחות ולאפיינם, זאת על מנת ללמד אותם על רמת הסיכון וקבוצות ההשקעות המתאימות להם ולבסוף להתאים להם את הקרן המתאימה ביותר, בראי בחינת שאר נכסי המשפחה והעדפות הסיכון הרצויות. החטיבה בוחנת כל העת מנהלי השקעות בתחום הגמל וההשתלמות וחותרת למצוינות במתודולוגיות בדיקת והערכת ביצועי המנהלים הן כמותית והן איכותית.

מערך הבריאות והסיעוד

מערך הבריאות והסיעוד יוזם, מגבש ומנהל את מערכי ביטוח הבריאות הקולקטיביים של עשרות גופים מהמובילים בישראל, כמו גם מגוון תכניות ביטוח בריאות ייחודיות המותאמות במיוחד לצרכי לקוחות פרטיים.

המטה המקצועי

המטה המקצועי עוסק במגוון רחב של פעילויות הכוללות עיבוד מידע והפצתו לכלל החברה כולל עדכונים שוטפים בנושאים מקצועיים, עיצוב מדיניות השיווק הפנסיוני בחברה והתאמתו להוראות החוק המשתנות, מתן הדרכות מקצועיות לעובדי החברה, מתן מענה מקצועי לשאלות אנשי הסוכנות, עדכון מעסיקים בחידושים חשובים ועוד.

תגמול בכירים ומחלקת ה- VIP

פעילות יחידת תגמול בכירים מתמקדת בתכנון אופטימאלי של חלוקה והקצאת תקציבי השכר של המנהל הבכיר, תוך מתן פתרונות מקיפים למערכי התגמול הכוללים של החברה והמנהל ולניהול משאביהם.

יחידת הפרישה

למבטח סימון יחידה מיוחדת לתכנון וניהול הפרישה המתמחה בטיפול במבוטחי החברה הפורשים לגמלאות. היחידה מציעה מגוון שירותים דוגמת ייעוץ מיסוי לפרישה, ניתוח ותכנון פיננסי לפרישה, פתרונות ניהול השקעות ועוד.

צור קשר מבטח סימון
צור קשר

כתובת: רח’ היצירה 2, קריית אריה, פתח-תקווה
מיקוד: 4951228
טלפון: 03-7966666
פקס: 03-7966667
דוא"ל: mvs@mvs.co.il
לאתר מבטח סימון >