דלג לתוכן
אודות מגדל
אודות מגדל

סוכנויות פלתורס ביטוח

פלתורס ביטוח, סוכנות הביטוח הכללי הגדולה בישראל, נוסדה ב-1920 הסוכנות משתייכת לקבוצת מגדל מקבוצת הביטוח המובילות בישראל.

90 שנות ניסיון בטיפול בתיקי ביטוח מורכבים וגדולים, מאפשרות ללקוחותיה לקבל מענה מקצועי ומקיף לכל צרכי הביטוח.

הידע בתחום הביטוח הכללי מגוון ומעמיק. בשל גודלה של פלתורס ביטוח, מורכב הצוות המקצועי שלה ממומחים בתחומי ביטוח שונים: תעשיות ביטחוניות, תעשייה כבדה, כימיקלים, תעופה וחלל, נדל"ן ויזמות, בנייה והקמה, ביטוחים הנדסיים, ביטוח בנקאי ופיננסי,ביטוח אחריות נושאי משרה, ביטוח ימי ואף ביטוח פרטי לציי רכב גדולים.

היכולת הבינלאומית של פלתורס ביטוח מושתתת על למידה והיכרות של כל שחקני המפתח בשווקי הביטוח הבינלאומיים, לרבות מורשית מטעם תאגיד הביטוח Lioyd's.
בנוסף, כבר שנים רבות פלתורס ביטוח היא נציגתו בישראל של WILLIS, הברוקר הרב לאומי השלישי בגודלו בעולם. בזכות יכולות אלה, היא מעניקה מגוון רחב של פתרונות ביטוחיים גם ללקוחות בעלי פעילות רב לאומית.

האנשים בפלתורס ביטוח הם המתכון להצלחתה: מנהלי הלקוחות נמנים על טובי אנשי המקצוע בתחום, בעלי ניסיון והשכלה אקדמאית במשפטים או בניהול, הניחנים בתודעת שירות מפותחת ובקיאות בנעשה בשוק הביטוח המקומי והעולמי.

השירות ללקוחות מתבצע בצורה היעילה ביותר, על ידי יצירת קשר ישיר בין הלקוח למנהל תיק הלקוחות. בכל פנייה זוכה הלקוח לשירות אישי, מקצועי, מהיר ואמין, על ידי מנהלי התיקים והצוות המקצועי והמיומן של פלתורס ביטוח.

הטיפול בתביעות מתבצע על ידי מחלקת תביעות בראשותה של עו"ד. המחלקה מטפלת ומלווה במקצועיות את התביעה עבור הלקוח מול המבטחים, בשיתוף מנהל תיק הלקוחות ומגיעה להישגים מרשימים עבור לקוחותיה.

לקוחות פלתורס ביטוח מייצגים את כל קשת המשק העסקי, כולל חברות מובילות בכלכלה הישראלית, תעשיות ביטחויות, מזון, כימיקלים, בנקאות ופיננסיים, קבלנים ונדל"ן, היי טק ומדעי החיים, תקשורת ועוד.

בפלתורס ביטוח פועלים יום יום על מנת להעניק לכל לקוח שירות אישי ומקצועי, במסירות ובנאמנות.

 צור קשר סוכנויות פלתורס ביטוח בע"מ
צור קשר

סוכנויות פלתורס ביטוח בע"מ, חברה בת של קבוצת מגדל
כתובת: רח' המפלסים 17 פתח תקוה 4951412
טלפון: 03-7537111
פקס: 03-6138883
לאתר פלטורס >