דלג לתוכן
אודות מגדל
אודות מגדל

מגדל חברה לביטוח בע"מ

  •  כ- 2.5 מיליון לקוחות פרטיים ועסקיים *** נתונים עדכניים ל- 31/12/2022.
  • כ- 3,000 סוכנים ומנהלי הסדרים ו- 4,305 עובדים  *** נתונים עדכניים ל- 31/12/2022.
  • ההון המיוחס לבעלי המניות של החברה הוא 7.7 מיליארד שקלים*.
  • תחום ההשקעות הוא הגדול והמוביל בקרב חברות הביטוח וכולל: מערך אשראי, נדל"ן, PE, השקעות ריאליות, חדר מסחר מתקדם.
  • מערך מבטחי משנה מהמובילים ומהאיתנים בעולם.
  • מגוון מוצרים בתחומי ביטוח, פנסיה ושירותים פיננסים.
  • במגדל צוות ניהולי מוביל וחברי דירקטוריון מעמודי התווך של הקהילה העסקית בישראל.
     

מגדל ביטוח נוסדה בשנת 1934 בירושלים, על ידי משפחות של אנשי עסקים שפעלו תחת השלטון הבריטי, קבוצה של משפחות יהודיות מאלכסנדריה וחברת הביטוח האיטלקית ג'נרלי.

המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק הוא שהעניק לה את שמה, כביטוי לחוסן ולביטחון שמעניקה מגדל ללקוחותיה. כ- 8 עשורים מעמידה מגדל לשירות לקוחותיה ביטחון כלכלי על ידי קשת רחבה ומגוונת של מוצרי ביטוח, מוצרים פנסיונים, פנסיה ושירותי ניהול נכסים פיננסים, המעניקים ללקוחותיה הגנה וביטחון כלכלי.

נכון לשנת 2022, אליהו הנפקות מחזיקה ב-61.56% מהון המניות המונפק והנפרע של החברה וחברת גן העיר (חברה פרטית בבעלותו המלאה של מר שלמה אליהו) מחזיקה ב-2.72% מהון המניות המונפק והנפרע של החברה. ההון המיוחס לבעלי המניות במגדל אחזקות הסתכם ליום 31.12.2022 ל-8.1 מיליארד ש"ח.

הקבוצה פועלת בתחומי הביטוח, הפנסיה והגמל.
פעילות הביטוח של הקבוצה, מתבצעת באמצעות מגדל ביטוח. פעילות הפנסיה והגמל של קבוצת מגדל, מתבצעת באמצעות חברת הבת מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופת גמל בע"מ ("מגדל מקפת"), המנהלת את קרנות הפנסיה החדשות של קבוצת מגדל, מקפת אישית ומקפת משלימה, וכן מנהלת את כל קופות הגמל של הקבוצה.

למגדל מקפת מגוון מסלולים המאפשרים להעניק לכל לקוח מוצר על פי צרכיו והעדפותיו. במקביל למוניטין הרב שיצרה מגדל ביטוח בתחום ביטוח החיים וחיסכון ארוך הטווח, עוסקת מגדל ביטוח במגוון רחב של תוכניות ביטוח המאפשרים ללקוח להבטיח למשפחתו בסיס כלכלי במקרה מוות ואובדן הכנסה וכן פתרונות ביטוח המסייעים ללקוחות שלנו להיערך כלכלית לקראת הגיל השלישי המתארך.

הסוכנים של מגדל ביטוח ערוכים להציע מוצרים ביטוחיים ופיננסים שנועדו להבטיח לפורשים מעבודה יציבות כלכלית, ניהול מסודר של כספי הפרישה, השקעות סולידיות ושירותים נוספים המותאמים לכל לקוח, עפ”י תכניותיו, צרכיו והנכסים אשר צבר. במסגרת ביטוח הבריאות של מגדל ניתן למצוא פתרונות ביטוח בכללם: חבילות בריאות מודולאריות המקנות סל שירותי ביטוח פרטי הכולל בין היתר: כיסוי להשתלות, טיפולים מיוחדים בחו"ל, תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות, ניתוחים בישראל ו/או בחו"ל ועוד וכן גילוי מחלה קשה, תאונות אישיות ונסיעות לחו"ל. כמו כן, מציעה מגדל ביטוח ביטוחי פרט וכן מגוון רחב של סוגי ביטוח כללי לעסקים גדולים וקטנים.

הקבוצה מחזיקה גם בסוכנויות ביטוח ועיקר ההחזקה כאמור הינה באמצעות מגדל אחזקות וניהול סוכנויות ביטוח בע"מ.

השילוב בין כל זרועותיה של מגדל ביטוח ושליטתה בתחומי הביטוח והפיננסים מאפשרים ללקוחות הקבוצה ליהנות משירות אמין ומתקדם לאורך שנים, הן באמצעות סוכני הביטוח והסוכנויות העובדים עם הקבוצה והן באמצעות מוקדי השירות והמכירות הטלפוניים ואתר האינטרנט המתקדם.

*הנתונים עדכניים לתאריך 31.12.2022.
**כולל סוכנויות ביטוח.

כל הדרכים ליצירת קשר