דלג לתוכן
אודות מגדל
אודות מגדל

חברות בקבוצת מגדל

מידע אודות חברות בנות בקבוצת מגדל

קבוצת מגדל, המובילה בישראל בתחומי חיסכון פנסיוני וביטוח, מאגדת שורה של חברות בנות מתמחות.

מגדל מקפת
מגדל מקפת

פתרונות פנסיה, גמל והשתלמות מבית מגדל

מגדל מקפת היא אחד הכוחות המניעים את התנופה בתחום החיסכון הפנסיוני בישראל, והגורם המוביל בזירה המתחדשת של קרנות הפנסיה. מגדל מקפת מנהלת את קרנות הפנסיה "מקפת אישית" - קרן פנסיה חדשה מקיפה ואת "מקפת משלימה"- קרן פנסיה כללית. כמו כן, מנהלת מגדל מקפת קופות גמל וקרנות השתלמות וכן את קרן הפנסיה הותיקה "יוזמה קרן פנסיה לעצמאים".

מגדל מקפת >

מבטח סימון סוכנויות לביטוח
מבטח סימון סוכנויות לביטוח

הגוף הגדול והמוביל בישראל בתחום ניהול הסדרים פנסיונים.

קבוצת מבטח סימון מתמחה בביטוחי חיים, פנסיה ותכנון פיננסי למגזר העסקי. פתרונות הפנסיה של מבטח סימון מעניקים ביטחון כלכלי לכ-200,000 לקוחות בכ-6,000 חברות בישראל.

מבטח סימון >

 

סוכנויות פלתורס ביטוח
סוכנויות פלתורס ביטוח

פלתורס ביטוח, סוכנות הביטוח הכללי הגדולה בישראל, נוסדה ב-1920. הסוכנות משתייכת לקבוצת מגדל מקבוצת הביטוח המובילות בישראל. 90 שנות ניסיון בטיפול בתיקי ביטוח מורכבים וגדולים, מאפשרות ללקוחותיה לקבל מענה מקצועי ומקיף לכל צרכי הביטוח.

פלתורס סוכנות ביטוח >

שגיא יוגב
שגיא יוגב

עוצמה מקצועית בתחום הסדרים פנסיוניים וביטוח.

שגיא-יוגב עוסקת בניהול הסדרים פנסיונים, תיקי ביטוח חיים, בריאות, מנהלים ופנסיה למעלה מ-20 שנה.

שגיא יוגב >

שחם אורלן סוכנות לביטוח
שחם אורלן סוכנות לביטוח

ביום 2.8.2021 מיזגה שחם סוכנות לביטוח (1977) בע"מ, את אורלן סוכנות לביטוח (1994) בע"מ, והפכה לשחם אורלן סוכנות ביטוח חברה בת של מגדל. 

מיזוג שחם אורלן מאפשר למקסם את הפעילות של שתי הסוכנויות הוותיקות שיצרו אותה. כאשר שילוב הכוחות יוצר את אחת מסוכנויות הביטוח הגדולות בארץ, מהווה מגה ברוקר המנהל עסקי ביטוח בהיקף של מאות מליוני ₪ בכל תחומי הביטוח והפיננסים.

שחם אורלן >

איחוד
איחוד

מכירת ביטוחי חיים, תאונות אישיות וביטוחי משכנתא.

איחוד פועלת כיחידת הביטוח של איחוד רשת סוכנויות ביטוח בע"מ, והיא בבעלות מלאה של חברת מגדל. איחוד מעסיקה 60 עובדים מקצועיים, הפועלים ממשרדי החברה בפתח-תקוה.

איחוד >