דלג לתוכן
אודות מקפת
אודות מקפת

מגדל מקפת - חזון ואסטרטגיה

תפיסת חיים מקפת - זו אינה רק סיסמא עבורנו, זהו החזון המקצועי שלנו

 

  • מגדל מקפת מלווה את המבוטח, מרגע הצטרפותו לקרן הפנסיה או לאחת מקופות הגמל שבניהולה.
  • הצוות המקצועי והמיומן יתאים לכל מבוטח את הפתרון האופטימאלי עבורו בהתאם לצרכיו והעדפותיו.
  • מגדל מקפת תלווה את המבוטח במשך כל שנות הקריירה המקצועית שלו עד למועד הפרישה מהעבודה. במסגרת זו יינתן סיוע בעת החלפת מקום עבודה או שינוי בשכר ויוצעו לו מגוון שירותים נוספים כגון הלוואות, מסגרות אשראי והטבות אחרות.
  • לקראת מועד הפרישה מעבודה יזכה המבוטח לייעוץ מקצועי לגבי מסלולי הפרישה האפשריים במסגרת קרנות הפנסיה. הגמלאי יזכה לקצבה חודשית לו ולשאיריו לכל ימי חייהם.

מגוון פתרונות

המורכבות הרבה של שוק הביטוח הפנסיוני, העלייה ברמת החיים ובתוחלת החיים והכרת צרכי המבוטחים לפתרונות משולבים, הביאו ומביאים את מגדל מקפת לגוון את פעילותה, להציע שפע של פתרונות בתחומי הפנסיה הגמל וההשתלמות. מגוון זה של פתרונות מעניק למבוטחיה אלטרנטיבות חיסכון וביטוח לטווח ארוך.

מובילה בשירות

מגדל מקפת תלווה את העמית במשך כל שנות הקריירה המקצועית שלו עד למועד הפרישה מהעבודה ולאחר תחילת קבלת הפנסיה ולכל ימיו חייו וחיי שאיריו בכדי להעמיד לרשות עמיתי מגדל מקפת את כל מידע אודות זכויות הפנסיה והצבירות בגמל וההשתלמות שלהם, ניצב נושא מערכות המידע במגדל מקפת בסדר עדיפות גבוה.

למגדל מקפת מערכת מידע אישית, מתקדמת וחדשנית - "מגדל שלי", המאפשרת לכל עמית ו/או מבוטח לקבל תמונה כוללת ועדכנית אודות החשבון האישי שלו בתוכנית הפנסיה, הגמל וההשתלמות של מגדל בכל זמן, והכל תוך שימוש באמצעים מתקדמים של אבטחת מידע, על מנת לשמור על פרטיותו המלאה. (הכניסה למערכת מתבצעת באמצעות שם משתמש וסיסמא אישית).