דלג לתוכן
אודות מגדל
אודות מגדל

שחם אורלן סוכנות לביטוח

ביום 2.8.2021 מיזגה שחם סוכנות לביטוח (1977) בע"מ, את אורלן סוכנות לביטוח (1994) בע"מ, והפכה לשחם אורלן סוכנות ביטוח חברה בת של מגדל.

מיזוג שחם אורלן מאפשר למקסם את הפעילות של שתי הסוכנויות הוותיקות שיצרו אותה. כאשר שילוב הכוחות יוצר את אחת מסוכנויות הביטוח הגדולות בארץ, מהווה מגה ברוקר המנהל עסקי ביטוח בהיקף של מאות מליוני ₪ בכל תחומי הביטוח והפיננסים.

שחם אורלן
שחם הוקמה בשנת 1974, ובמהלך עשרות שנות פעילותה מהווה "בית-ביטוח" ידידותי, מקצועי, יציב ונאמן, הזוכה לאמינות ולנאמנות גבוהה ביותר.
בשנת 2017 השלימה מגדל את רכישת מלוא הבעלות באורלן שהוקמה על ידי איש הביטוח מר חגי לוינסון בשנת 1994, והמשיכה את פעילותה כסוכנות ביטוח מובילה, מקצועית ואמינה במיוחד, המשמשת בית לסוכנים מובילים בכל ישראל. בשנת 2020 החליטו שחם ואורלן להתמזג, וכך יתאפשר לשחם אורלן ולסוכנים הפועלים עמן ליהנות מהסינרגיה שבפעילותן.

שחם אורלן לסוכנים
שחם אורלן פועלת באמצעות מאות סוכני ביטוח מוסמכים ומיומנים בכל רחבי הארץ, ונשענת על תפיסת ניהול הוליסטית, המאפשרת הענקת סל שירותים רחב וכולל בכל ענפי הביטוח ושוק ההון, ממנו נהנים אלפי ארגונים ולקוחות פרטיים.

מודל הפעילות של שחם אורלן מאפשר לסוכני הביטוח הפועלים במסגרתה להתמקד במיצוי יתרונותיהם היחסיים ובהשבחת התיק, תוך הישענות על העוצמה, התמיכה והידע המקצועיים והטכנולוגיים ששחם אורלן מעמידה לרשותם ומאפשרים להם להתמודד בקלות רבה יותר עם הסביבה העסקית המאתגרת והדרישות הרגולטוריות המחמירות המאפיינות של שוק הביטוח הדינאמי בישראל.

שחם אורלן מציעה תרבות ארגונית, תפיסה ופילוסופיה ניהולית ייחודית שמטרתה, לשמור על העושר המשפחתי של הלקוחות, ומתן מענה ביטוחי מקיף וייחודי, על בסיס שנים של ניסיון, עוצמה ויציבות מובהקות, וחזון בטוח לעתיד.

המוניטין והגודל של שחם אורלן, בשוק הביטוח, וההשקעה הבלתי מתפשרת בקדמה וטכנולוגיה מאפשרים לה להעניק לסוכנים הקשורים עמה "ארגז כלים" ייחודי ואיכותי, המקנה להם יתרונות עסקיים.

הסוכנים של שחם אורלן הם מומחים בתחומי פעילותם, ושחם אורלן משקיעה משאבים לייעול וקידום עבודתם באמצעות העמדת שירותי מחשוב, שירותים אדמיניסטרטיביים, מערך הדרכות, אימון ,פתוח עסקי ויצירת הזדמנויות מכירה.

צור קשר שחם סוכנות ביטוח
צור קשר

שחם אורלן סוכנויות ביטוח בע"מ
היצירה 3 פ"ת 4951229
טלפון: 03-9206666
פקס: 03-9211338
לאתר שחם אורלן >