דלג לתוכן

פוליסות ביטוח בריאות במגדל

הנה 5 טיפים קלים לשמירה על חיים טובים ובריאים:    1. עישון: מעשנים? שקלו ברצינות גמילה מעישון שתשפר לכם את ההרגשה הגופנית, תנקה רעלים מהגוף, ותקנה להם נשימה קלה יותר, מראה עור מחודש, והערכה עצמית על כך שהענקתם לגופכם מתנה בריאה.

    2. תזונה: הקפדה על תזונה נכונה, ולא דיאטה זמנית, מונעת כולסטרול גבוה, השמנת יתר והתפתחות מחלות שונות. כיום שופעים השווקים בהיצע עשיר של מזון טרי ובריא, ומומלץ להעדיפו על פני מזון מעובד, ומזון רוויי סוכר, שומן ונתרן. יחד עם שתיית מים מרובה והעשרת התפריט בירקות, קטניות ודגנים – תוכלו לחוש תחושת חיוניות לאורך זמן.

    3. ספורט: אין חוכמות כאן. פעילות גופנית שומרת על אורח חיים בריא, והיא צריכה להיות חלק בלתי נפרד משגרת היום-יום שלכם. שחייה, אימונים פונקציונליים או הליכה של כ-45 דקות 4 פעמים בשבוע ישפרו את תפקוד הלב, זרימת הדם והנשימה, ויגרמו לירידה במשקל, להפחתת הסיכון לתחלואה ולתחושה בריאה וחיונית במיוחד.

    4. רוגע: מתח ולחץ פוגעים משמעותית באיכות החיים, מחלישים את המערכת החיסונית, ועלולים לגרום למחלות שונות. נשימה עמוקה בסביבה רגועה מסייעת להפחתת המתח, כמו גם טיול באוויר הפתוח, מוזיקה נעימה, שינה ערבה וכל פעילות שתגרום לכם להרגיש טוב.

    5. רווח בריא: מגדל מעודדת אורח חיים בריא בקרב המבוטחים שלה, ומציעה סדנאות מוזלות לגמילה מעישון ומפחמימות, מנוי מוזל לחדרי כושר והשתתפות במיזמים בריאותיים נוספים המסייעים לשמור על אורח חיים בריא כדרך קבע.

 

אנא המתן