דלג לתוכן
ביטוח רכב מהפכת מגדל פיקס
חייגו 6000* או למידע נוסף

ביטוח מקיף לרכב פרטי ומסחרי עד 3.5 טון

ביטוח רכוש כנגד גניבה ונזקים שונים לרכב

 

מה כולל ביטוח מקיף לרכב פרטי ומסחרי עד 3.5 טון?

הכיסוי הביטוחי כולל:

  • נזקי רכוש
  • אובדן גמור וגניבה
  • נזקי רכוש לצד שלישי
  • הגנה משפטית

 

ביטוח מקיף לרכב אינו מחויב עפ"י חוק, אך הוא חיוני למען השקט הנפשי שלכם, ומספק הגנה וכיסוי מקיף גם לרכב עצמו, ולא רק לצד ג', וזאת בכל המקרים שבהם נגרם לרכב נזק או אובדן מוחלט (טוטאלוס) בעקבות אסון טבע, שריפה, שיטפון, רעידות אדמה והצפות, כמו גם במקרים בהם נגרם נזק בעקבות מעשי השחתה, פריצה, גניבה, תאונה וכו'. במקרים אלו יקבל המבוטח פיצוי כספי מטעם חברת הביטוח, שמטרתו לכסות את ההוצאות על הנזקים שנגרמו לרכוש.

 

ביטוח מקיף לרכב מעניק כיסוי בשני מצבים גם יחד - במצב בו בעל הרכב אשם בנזק, ובמצב בו גורם אחר הוביל לתאונה או לנזק.

 

הרוב המכריע של הנהגים בישראל בוחרים לרכוש פוליסת ביטוח מקיף לרכב, ולא להסתפק בביטוח החובה בלבד, מפני שביטוח זה מעניק סל כיסויים רחב ביותר, על כל מקרה שלא יבוא. בנוסף, מבוטח שנקלע למצב בו נגרם נזק לרכבו, יכול ליהנות מראש שקט מהעובדה שחברת הביטוח תכסה את ההוצאות, וזאת לעומת נהג שלא רכש ביטוח מקיף, וביום בהיר אחד מתמודד עם דרישות כספיות גבוהות ולא צפויות.

 

ניתן להרחיב את הכיסוי הביטוחי על ידי רכישת כתבי שירות נוספים כגון:

חבילת שירותי דרך וגרירה + רכב חלופי "עד אלייך", שמשות מקוריות, שמשות תחליפיות עד הבית, פנסים ומראות צד, רדיו חלופי, רעידת אדמה ועוד.

לתשומת ליבך, המידע שמוצג לעיל הינו מידע תמציתי בלבד. הפרטים המלאים בנוגע לתכנית לרבות  ההרחבות השונות מפורטים בתנאי הפוליסות והם אלו המחייבים.

ביטוח בריאות מגדל

מידע נוסף לשימושך