דלג לתוכן
ביטוח צד ג' לרכב ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח צד ג' לרכב

ביטוח רכב

ביטוח צד ג' לרכב

חייגו 6000* או לרכישה אונליין

ביטוח צד ג' לרכב

אם ברשותך רכב שערכו הכספי יחסית נמוך, כך שלא כדאי לבטח אותו בביטוח מקיף, או רכב ישן שלא ניתן לבטח, ביטוח צד ג' לרכב יכול להיות הפתרון בשבילך. ביטוח חובה נועד רק לכיסוי מקרים של נזקי גוף מתאונות דרכים, ביטוח צד ג' לרכב משלים אותו ומכסה את האחריות לנזק שנגרם לרכושו של צד שלישי בעקבות תאונת דרכים.

מה מכסה ביטוח צד ג' לרכב?


הביטוח מכסה נזק שנגרם לרכוש צד שלישי בעקבות תאונת דרכים, כאשר לא קיים ביטוח מקיף.

ההרחבות שניתן לצרף לביטוח:

  • שירותי הגנה משפטית
  • חבילת שירותי דרך וגרירה
  • שמשות חלופיות עד הבית
  • רדיו חלופי
  • ביטול השתתפות עצמית

 

ביטוח צד ג' אינו מחוייב על פי חוק, ולמרות זאת מומלץ לשקול לרכוש אותו, מפני שהוא נועד להגן עליכם מתביעות בגין נזקים שאתם אחראים להם.
אם ביטוח חובה לרכב מכסה אך ורק מקרים של נזקי גוף שנגרמו כתוצאה מתאונות דרכים, הרי ביטוח צד ג' לרכב מהווה מוצר ביטוחי המשלים אותו, ומעניק כיסוי לנזקים שנגרמו לרכושו של צד שלישי בעקבות תאונת דרכים. כך, ולכן מבוטחים שרכשו ביטוח צד ג', מבטיחים לעצמם שקט נפשי על כל מקרה שלא יבוא.
יחד עם זאת, חשוב לדעת כי ביטוח מקיף לרכב מכסה בתוכו גם את ביטוח צד ג', אולם מחירו עלול להיות יקר לפעמים, וישנם מצבים מסויימים שלא משתלם לעשותו, בעיקר עבור רכבים ששוויים נמוך. בשל כך, ביטוח צד ג' לרכב עשוי להוות פתרון ביניים יעיל ואפקטיבי עבור נהגים רבים שרוצים להיות מוגנים ורגועים אם חס וחלילה פגעו ברכבו של אדם אחר. במידה ולא רכשתם ביטוח צד ג', חשוב לזכור שאירוע של פגיעה בצד שלישי עלול לגרור אתכם להוצאות כספיות משמעותיות ובלתי צפויות.  

 

לתשומת ליבך, המידע שמוצג לעיל הינו מידע תמציתי בלבד.
הפרטים המלאים בנוגע לתכנית לרבות  ההרחבות השונות מפורטים בתנאי הפוליסות והם אלו המחייבים.

ביטוח בריאות מגדל

מידע נוסף לשימושך