דלג לתוכן
חיסכון אישי

ניהול התקציב המשפחתי בעזרת 5 אפליקציות

לא משנה אם אתה מעוניין בחיסכון לדירה, בחיסכון לטיול או בחיסכון לילדים... הדרך להגשמת חלומותיך מתחילה בארגון ההוצאות החודשיות שלך וניהול התקציב המשפחתי.

ניהול התקציב המשפחתי

בעידן המודרני, בו הכסף שלנו זורם במגוון ערוצים, כמו מזומן, צ'קים, כרטיסי אשראי, הוראות קבע, Paypal ועוד, גם האדם המסודר והאחראי, העוקב באדיקות אחר הוצאות הבית, נזקק לעיתים לכלים תומכים. פעם היינו עושים שימוש באקסל.
היום, העולם עובר לאפליקציות אשר מטרתן לסייע במעקב אחר הוצאות הבית הרבות שהן מנת חלקם של כולנו.

אנו מביאים בפניכם סקירה של חלק מהאפליקציות, חינמיות או בתשלום, בתקווה שיעשו לכם קצת סדר בחיים ואולי אף יאפשרו חיסכון כספי משמעותי מידי חודש:

HandWallet Expense Manager

הורדה למכשיר IPhone | הורדה למכשיר אנדרואיד

אפליקציה ישראלית חינמית המסייעת לנהל הוצאות במזומן, חשבונות בנק וכרטיסי אשראי.
בעלת קטגוריות מובנות במטרה לחסוך זמן בהזנת הנתונים. מעבר לצפייה בהוצאות והכנסות (גם במטבע זר) ולקבלת המחשה ויזואלית באמצעות גרפים, האפליקציה גם מאפשרת שליטה הפוכה - תכנן תקציב בכל נושא וראה האם בפועל אכן עמדת בו.

"התקציב שלי"

הורדה למכשיר IPhone | הורדה למכשיר אנדרואיד

עוד אפליקציה שתאפשר לכם לנהל בקלות ובעברית את הוצאותיכם והכנסותיכם החודשיות, חיובים עתידיים, עדכון במצב חשבון הבנק שלכם בכל רגע נתון ומעקב אחר ההתנהלות הכספית השוטפת שלכם.

תכירו את מגדל גמל להשקעה - חוסכים ופודים את הכסף מתי שרוצים! >

"כמה שילמתי"

הורדה למכשיר IPhone

אפליקציה ישראלית, ניתנת בחינם עבור שני חשבונות אשראי או בתשלום עבור הגרסה המלאה. דרך האפליקציה אפשר לעקוב אחר ההוצאות בכרטיסי האשראי (בלבד), בחתכים שונים. ניתן לראות את סך ההוצאות עבור בילויים, מזון ועוד. ניתן להפוך את ההוצאה לאחוז הוצאה מסך כל הקטגוריה שהוגדרה, ולראות היכן היו חריגות בהוצאות והיכן קיימות יתרות אשר ניתן לתעל לטובת חיסכון.

"פשוט לחסוך"

הורדה למכשיר IPhone | הורדה למכשיר אנדרואיד

אפליקציה חינמית המאפשרת לנהל חשבון בנק אישי, או כמה חשבונות, ולעקוב אחר כל ההוצאות וההכנסות באופן שוטף. האפליקציה קוראת באופן אוטומטי את מצב החשבון וכרטיסי האשראי ומציגה מאזן של הכנסות לעומת הוצאות בצורה ויזואלית ברורה. ניתן להגדיר יעד חיסכון חודשי, לפיו האפליקציה תנהל את עצמה ולאחר מכן תציג את הפער בין החיסכון בפועל לחיסכון המתוכנן. מערכת ההתראות מעדכנת בכל פעילות חריגה שנעשית בחשבון הבנק או בכרטיסי האשראי ומתריעה על עמידה או אי עמידה ביעדי החיסכון שהוגדרו.

ixpenseit

הורדה למכשיר IPhone | הורדה למכשיר אנדרואיד

זוהי אפליקציה מפורטת, בתשלום, המאפשרת מעקב צמוד לפרטי הפרטים אחר כל תשלום שבוצע. ניתן להקליד תיאור מפורט של כל הוצאה, כולל שם הספק, קטגוריה ואפילו תמונה. ניתן לקבוע תקציב חודשי לכל קטגוריה בנפרד, או לכולן יחד, ולקבל דיווח לפי כל פרמטר שניתן לחשוב עליו - החל משם, דרך קטגוריה, ספק או תאריכים וסכום. ניתן לגבות את המידע שהקלדנו למחשב ולנהל אותו באמצעות שני הכלים. למשקיענים במיוחד.

לסיכום, הכלים לנהל את כספיך ולחסוך בהוצאות הבית כבר בידך. כל שנשאר הוא להתנהל בהתאם לדיווחים שיגיעו ממכשיר הסלולר שלך. והדרך מפה לטיול, לדירה ולחיסכון לילדים, כבר נראית קצרה יותר.

כתבות שאולי יעניינו אותך

אני רוצה להצטרף

חיסכון קשת לפרט