דלג לתוכן
חיסכון אישי

הכירו את "מגדל גמל להשקעה" - הדור הבא של קופות הגמל

מגדל גמל להשקעה היא קופת גמל חדשה המציעה חיסכון גמיש, נזילות מירבית ופטור ממס רווחי הון במשיכת הכסף כקצבה. על יתרונות הקופה והאפשרות לקבל תשואה מקסימלית בתנאים אטרקטיביים

מעוניינים בחיסכון גמיש עם אפשרות למשיכת הכספים בכל עת ואפשרות לקבל הטבות מס? מחפשים אפיק השקעה אטרקטיבי במיוחד? הכתבה הזו היא במיוחד בשבילכם.

מגדל גמל להשקעה" - הדור הבא של קופות הגמל

מגדל גמל להשקעה - חיסכון הוני גמיש ונזילות מלאה
מגדל גמל להשקעה היא קופת גמל להשקעה המתאימה לכל סוגי האוכלוסייה, ומאפשרת לכם ליהנות מיתרונות משמעותיים בהשוואה לאפיקי החיסכון השונים, בטווח הקצר, הבינוני והארוך, ולהגדיל את החיסכון העתידי, תוך שמירה על נזילות הכספים. בשונה מקופות הגמל הישנות, שבוטלו בשנת 2008, קופת גמל להשקעה הינה קופה הונית, שלהבדיל מקצבה, הכספים המופקדים בה ניתנים למשיכה כסכום חד פעמי בכל עת. למגדל גמל להשקעה ניתן להפקיד עד 70,000 ש"ח בשנה, אך, למשל, במשפחה המונה 5 נפשות, ניתן להפקיד עבור כל אחד מבני המשפחה עד 70 אלף ₪ בשנה, משמע עד 350 אלף ₪ בשנה למשפחה.

אז למה כדאי להשקיע במגדל גמל להשקעה?

למגדל גמל להשקעה, יתרונות רבים המאפשרים לחוסכים עתיד כלכלי טוב יותר תוך בחירה חופשית בין משיכת הכספים בכל רגע נתון, לבין חיסכון רציף וממושך, בהתאם לצרכים האישיים והמשתנים.

מתאימה לכולם: מגדל גמל להשקעה מאפשרת לכולם לחסוך - לשכירים, עצמאים, קטינים, מבוגרים או צעירים, סבים וסבתות הרוצים לפתוח תכנית חיסכון לנכדים, אנשים המעוניינים בחיסכון נוסף לגיל פרישה, צעירים שמחפשים לחסוך לאורך זמן ועוד.

נזילות וגמישות מקסימלית: הקופה מאפשרת לפדות את הכספים בכל רגע נתון, ואף גמישות מלאה בניהול ההפקדות ובצבירת הרווחים - כמשיכה הונית חד פעמית בכל נקודת זמן לפני גיל 60 וללא קנס, או משיכה קצבתית לאחר גיל הפרישה.

הטבות למתמידים: במידה ומשכתם את הכספים כקצבה לאחר גיל הפרישה, תוכלו ליהנות מפטור מתשלום מס רווחי הון וכן מפטור על תשלום מס הכנסה על הקצבה. כל עוד לא תתבצע משיכת כספים מהקופה, לא יחול תשלום מס על רווחי ההון שנצברו, כך שמי שאינו זקוק לכסף נזיל באופן מיידי - רצוי שימשיך להשקיע בקופה, לזמן ממושך ככל האפשר.

ניוד: תוכלו לעבור בכל עת בין מסלולי השקעה שונים, ללא קנסות וללא תשלום מס רווחי הון, וחשוב מכך - מבלי לפגוע ברציפות ההשקעה. כמובן, בבחירת מסלולי ההשקעה המתאימים, יש לקחת בחשבון את הצרכים המשתנים לאורך השנים.

דחיית תשלום המס: תשלום המס על רווחי ההון יידרש רק במועד משיכת הכספים, וזאת בשונה ממכשירי השקעה וחיסכון אחרים, בהם נדרש תשלום מס בסוף כל שנה או בכל שינוי מסלול השקעות.

ניהול השקעות: את מגדל גמל להשקעה, מנהל ומלווה צוות מקצוענים מיומן ומקצועי בעל מוניטין מוכח בהשגת תשואות טובות ואפקטיביות לאורך זמן.

גמישות בהפקדה: למגדל גמל להשקעה ניתן להפקיד סכום חד פעמי או לתת הוראת קבע לפי בחירתכם. יש לזכור, שתקרת ההפקדה השנתית עומדת על 70,000 ₪ בשנה.

מוטבים: ניתן למנות מוטבים, במקרה מוות של העמית, כך שיוכלו הם למשוך את הכספים שנצברו וליהנות מהטבות המס.

הצטרפות דיגיטלית: ניתן להצטרף למגדל גמל להשקעה באופן דיגיטלי מהיר ופשוט.

אז, מדוע לבחור במגדל גמל להשקעה לחיסכון אפקטיבי?

אחד הקריטריונים החשובים בבחירת קופת גמל, הוא איכות הניהול. כדי לעמוד על טיב הניהול, ניתן להתבסס על נתוני העבר. אין ספק שהתשואות שהושגו לאורך השנים ע"י החברה במוצרי חיסכון דומים, מעידות על רמת המקצועיות של מנהלי הכספים .עוד קריטריונים חשובים הם דמי ניהול ומסלולי ההשקעה שיכללו מגוון רחב של אפשרויות.

חשוב לזכור, ככל שתקדימו להפקיד כספים בקופת הגמל, כך תיהנו מצבירה גדולה יותר בעתיד. זה הזמן להצטרף ל"מגדל גמל להשקעה" וליהנות מכל היתרונות, שיבטיחו לכם עתיד כלכלי טוב יותר.

כתבות שאולי יעניינו אותך

אני רוצה להצטרף

חיסכון קשת לפרט
נדרש למלא את כל שדות הטופס
אני רוצה להצטרף