דלג לתוכן
חיסכון אישי

מרגיש שהכסף שלך לא זז? יש אלטרנטיבה לתכניות החיסכון

אולי הכסף שלך שוכב בעו"ש ואולי החלטת לסגור אותו בפק"מ, בכל מקרה, הוא לא צומח כמו שהיית רוצה. יכול להיות שהגיע הזמן להכיר דרך חדשה לחסוך

אז עשית מה שצריך: מחקר באינטרנט, שאלת חברים, נפגשת עם אתי מהבנק, ועכשיו? עכשיו אתה עוד יותר מבולבל ממה שהיית קודם! והכסף שלך? הוא נשאר בעו"ש בבנק או מקסימום באיזה פק"מ עד לפעם הבאה שתחליט שצריך לעשות מעשה.

תתפלא, אפשר גם אחרת

אם הכסף שלך מנמנם לו להנאתו בחשבון העו"ש שלך או ב פק"מ, או בתוכנית חיסכון בנקאית, יכול להיות שפוליסת חיסכון (או: חיסכון בחברת ביטוח) היא הפיתרון בשבילך. מדובר בחיסכון גמיש ונזיל, להפקדות חודשיות או חד פעמיות, שמתאים ולכל מטרה.

פוליסת חיסכון זה בעצם חיסכון אישי משודרג

פוליסת חיסכון זה בעצם חיסכון אישי משודרג
פוליסת חיסכון הינה חיסכון המשווק על ידי חברות הביטוח בפוליסת החיסכון הכסף שלך מנוהל על ידי מומחים פיננסיים, בהתאם למסלול ההשקעות שבחרת, כאשר באפשרותך לבחור מסלול סולידי יותר או פחות, בהתאם לצרכיך והעדפותיך. בעת הצורך, תוכל לשנות את המסלול ולהתאימו לפרופיל הסיכון שנכון עבורך באותה תקופה, בקלות, ,ללא עמלות וקנסות וללא תשלום מס רווחי הון. מדובר למעשה בחיסכון אישי משודרג שמאפשר לך ליהנות מניהול של מומחים ופוטנציאל לרווחים גבוהים על ההשקעה, בהשוואה למוצרי חיסכון והשקעה אחרים, מבלי להתחייב לתקופה ארוכה.

השליטה בידיים שלך - אתה מחליט כמה לחסוך, באיזו רמת סיכון, ומתי למשוך את הכסף

  • אתה בוחר את מסלול ההשקעה לפי רמת הסיכון המתאימה לך.
  • תוכל לעבור בין המסלולים ללא עמלות או תשלום מס רווחי הון (בעת המעבר).
  • תוכל להוציא את הכסף מתי שתחליט, בלי קנסות, בלי עמלות פירעון מוקדם, הכסף שלך נזיל.
  • גמישות בהפקדות - אתה בוחר אם להפקיד את הכסף בהפקדה חד פעמית, פעם בחודש או שילוב של שניהם.
  • אין עמלות, אין הפתעות, דמי ניהול קבועים הם העלות היחידה.
  • בשנים האחרונות נהנו פוליסות החיסכון מתשואה גבוהה משמעותית מהריבית שקיבלו תכניות חיסכון ופקמ"ים בבנק
  • מס על רווחי הון - רק כשמושכים את החיסכון, לא בתום שנה ולא במעבר בין מסלולים.

הכסף שלך צומח יחד אתך

בעולם של ריבית כמעט אפסית, אם אתה רוצה שהכסף שלך יעבוד בשבילך, פוליסות החיסכון עשויות להיות פיתרון חכם עבורך, בעלויות ניהול קבועות.
הן מתאימות גם לחיסכון נמוך, לא מצריכות אותך להתחייב לתקופה ארוכה בתמורה לריבית קצת יותר גבוהה (שגם היא לא גבוהה במיוחד...), ומציעות גמישות רבה ורמת סיכון מותאמת אישית לך ולמשפחתך.

אז במקום לשלוח את הכסף שלך לעוד כמה שנים של נמנום, בדוק את האלטרנטיבות ושלח אותו למקום בו יוכל לצמוח יחד אתך ובהתאם למטרות שלך.

כתבות שאולי יעניינו אותך

אני רוצה להצטרף

חיסכון קשת לפרט
נדרש למלא את כל שדות הטופס
אני רוצה להצטרף