דלג לתוכן
ביטוח רכב

טכנולוגיה על גלגלים

איך רותמים את הגורם מספר אחד לתאונות דרכים בעשור השני של המאה העשרים ואחת, לכלי מספר אחת למלחמה בהן? פשוט מאוד...

שימוש בסלולרי בעת נהיגה

 

הפך זה מכבר לגורם העיקרי לתאונות דרכים בישראל אך בד בבד, פותחו בשנים האחרונות לא מעט אפליקציות, אשר התקנתן על מכשיר הסלולר הפרטי של כל נהג, תסייע לנהיגה בטוחה יותר ותתריע מפני סכנות או הסחות דעת בנהיגה.

קבלו סקירה של כמה מהן:

 

אפליקציה ישראלית בשם Protextme - תזהה כי אתם במצב נהיגה, תמנע ממכשירכם לשלוח ולקבל הודעות בזמן נסיעה ותסייע לכם לנהוג בבטחה. האפליקציה "משתיקה"התראות מסרונים (SMS) והתראות טקסט נוספות כגון דואר אלקטרוני, פייסבוק, WhatsApp וכו', או לחילופין, מקריאה אותן בקול. שיחות נכנסות ימשיכו להתקבל כרגיל. במקביל, מעדכנת האפליקציה אוטומטית את שולחי המסרונים כי בעל הטלפון נוהג ואינו יכול לענות כרגע. כאשר מזהה המערכת כי הנסיעה הסתיימה, חוזר המכשיר אוטומטית לתפקודו הרגיל.
https://play.google.com/store/apps/details?id=ok.driver_care_auto

iCarMode

iCarMode - אם אינכם יכולים להיפרד מהנייד גם בזמן הנהיגה, זו האפליקציה בשבילכם. כי אם כבר משתמשים, לפחות בזהירות. מטרתה להנגיש על מסך הסלולר, באמצעות כפתורים גדולים ובולטים, את הפונקציות הפופולריות ביותר בהן משתמשים נהגים בזמן נסיעה. מוזיקה - נגן מוזיקה עם כפתורים גדולים, חושף את רשימות ההשמעה של המכשיר. אנשי קשר - מאפשר יצירה של קיצורי דרך להתקשרות לאנשי הקשר המועדפים בלחיצה פשוטה. קיצור דרך לאפליקציית הGPS המועדפת. טלפון - קיצור דרך לחייגן הפשוט והמוכר.
http://www.icarmode.com

iOnRoad - יישום לבטיחות בנהיגה, שיזהיר אתכם מפני התנגשות, תוך שימוש ביכולות הקיימות במכשיר הסמארטפון.
המצלמה, ה- GPS והחיישנים של הסלולרי שלכם ישמשו כמכ"מ ויזהו כלי רכב הנמצאים לפני מכוניתכם ויזהירו אתכם במידה ואתם נמצאים בסכנת תאונה. האפליקציה, באמצעות רכיבי הסלולר, מחשבת את המהירות הנוכחית של רכבכם על ידי החיישנים במכשיר ומקבלת תמונה בעזרת מצלמתו. כאשר תתקרבו למקור סכנה, אזהרה אודיו-ויזואליות תופיע, תתריע מפני התנגשות אפשרית ותאפשר לכם להגיב בהתאם.

http://www.ionroad.com/heb

אם אתם רוכבי אופניים, אפליקציית cyclebe - מאפשרת לכם לשדר למערכת הניווט של הרכבים בסביבה, בזמן אמת, את מיקומכם על הכביש על מנת להזהיר את הנהגים המתקרבים. כל שנדרש מכם לעשות הוא להפעיל את האפליקציה עם היציאה לרכיבה ובאמצעות טכנולוגיית GPS מתקדמת, יקבלו נהגים המצוידים בגרסה מתקדמת של שירותי הניווט של סלקום, פלאפון, פרטנר ומירס, התראה ויזואלית וקולית על מיקומכם על הכביש בכל רגע נתון, כמו גם התראות כלליות על מקטעי כביש, המתאפיינים בריבוי רוכבי אופניים בצדי הדרך.
https://www.cyclebe.com

אז בפעם הבאה שאתם מושיטים את ידכם לסלולרי תוך כדי נהיגה, השתדלו שזה יהיה רק לצורך הפעלת האפליקציה המתאימה.

אני רוצה להצטרף

ביטוח רכב