ביטוח בעולם דיגיטלי 

בעולם של טלפונים חכמים, בתים חכמים ומכוניות חכמות, הגיע הזמן להתקדם לביטוח חכם 

 

העולם הדיגיטלי כבר מזמן איננו נחלת הגיקים ואנשי הטכנולוגיה בלבד. המהפכה הדיגיטלית פוגשת היום את כולנו בכל תחום ובכל פינה בחיים.

ענפי התקשורת, הקמעונאות והמסחר, עולם הרכב, הבית וכמובן ענפי הפיננסיים, שינו את פניהם. אם פעם היינו זקוקים למינימום תואר ראשון במדעי המחשב כדי לבצע פעולה דיגיטלית, היום המפגש עם העולם הדיגיטלי הוא ידידותי ונגיש, כך שכל ילד יכול להזמין לעצמו פיצה אונליין ולהוריד סרט לטלוויזיה החכמה בלחיצת כפתור.

השיח הצרכני בארץ ובעולם מוכיח כי אנשים מחפשים מידע זמין בכל רגע נתון ומבצעים פעולות פשוטות באופן עצמאי כדבר שבשגרה, דרך המובייל, הטאבלטים והמחשבים.

    

ביטוח בלחיצת כפתור

עולם השירותים הפיננסים אימץ בחום את רצון הלקוחות ופועל ללא לאות לספק שירותים חדשניים ומתקדמים שייצרו ללקוח ערך מוסף וישדרגו את חוויית המשתמש. הבנקים, שנמצאים כבר זמן מה במרחב הדיגיטלי, הרגילו את הלקוחות להתעדכן ולבצע פעולות בנקאיות בחשבון נון סטופ, מכל מקום ובכל זמן, ועכשיו הגיעה השעה להתקדם גם בתחום הביטוחים והפנסיה.

מגדל היא הסנונית הראשונה המבשרת את מהפכת הדיגיטל בביטוח ומאפשרת להתחבר לחשבון האישי, ולבצע מגוון פעולות רחב, דרך אזור "מגדל שלי".

מאות אלפי לקוחות כבר רשומים ומבצעים פעולות אונליין: מעדכנים כתובות ופרטים אישיים, עוקבים אחרי התשואות, עוברים בין מסלולי ההשקעה, מדפיסים הצהרות הון ואישורי מס, בודקים את מצב התביעה ולומדים כמה כסף חסכו.

כיצד ייראה ענף הביטוח בעוד עשר שנים או יותר? ימים יגידו. האם המכונית החכמה תדע לבטח את עצמה? האם הבית החכם יהיה חכם מספיק, כדי לבטח אוטומטית את תכולת הדירה? קשה לקבוע.

מה שכן, גם בעתיד, מגדל תעשה הכל כדי להיות כאן בשבילכם ולהוביל גם את המהפכות הבאות בעולם הביטוח!

 מגדל חברה לביטוח בע"מ
הודעת מערכת סגור חלון

הודעת מערכת

הודעת שגיאה סגור חלון
 
סגור חלון
אנא המתן.
טוען
סגור חלון