דלג לתוכן
ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל לבני 60 +

בקצרה: ביטוח נסיעות לחו"ל לבני 60 + מאפשר לבני 60 ומעלה הנוסעים לחו"ל לבטח את עצמם כך שימנעו מתשלום הוצאות גבוהות עקב טיפול רפואי הקשור לנסיעתם לחו"ל.

בהרחבה: אחרי הפרישה לפנסיה ועשרות שנות עבודה, רוב בני ה-60+ מוצאים עצמם עם לא מעט זמן פנוי, ילדים בוגרים ועצמאיים ורצון גדול לצאת ולחוות את העולם הגדול. אם בכל גיל כדאי מאוד לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל, הרי שהדבר נכון במיוחד גם עבור האוכלוסייה הבוגרת יותר.
באופן עקרוני אין הבדל מהותי בין ביטוח נסיעות רגיל לבין ביטוח נסיעות לחו"ל לבני 60+, וזאת כל עוד הנוסעים בריאים ונמצאים במצב רפואי תקין.
יחד עם זאת, עם התקדמות הגיל עולה גם השכיחות להיווצרות של בעיות בריאותיות שונות בקרב הקהל המבוגר, שחשוב לתת עליהן את הדעת בכל פעם שמעוניינים לצאת את גבולות ישראל, ליהנות מחופשה מפנקת, ולא פחות חשוב – לדעת שאם וכאשר ייקלעו למצב רפואי בעייתי – יקבלו מענה הולם ומהיר לעניין גם במהלך שהותם בחו"ל.
ביטוח נסיעות לחו"ל הינו פוליסה סטנדרטית שמכסה מצבים רפואיים רבים, אולם לא בהכרח מספקת מענה מתאים לבני גיל הזהב בכל הקשור להחמרה במצבם הרפואי, לרבות חלילה, אשפוזים, טיפולים ונטילת תרופות קבועות.

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל לבני 60 +?

במטרה לספק עבור הנוסעים לחו"ל בני גיל הזהב פוליסת ביטוח מיטבית ומקיפה – חשוב שהיא תענה במדויק על צרכיהם הספציפיים ותותאם אישית למצבם הייחודי. כך, הפוליסה חייבת כיסוי עבור מגוון מצבים בריאותיים מורכבים, ולכן ניתן להוסיף על הפוליסה הרגילה מספר הרחבות מתאימות לכיסוי מקיף וממצה יותר. כל למשל, פוליסת ביטוח נסיעות סטנדרטית מיועדת לאנשים בריאים שאינם צפויים להיעזר בשירותי בריאות במהלך נסיעה לחו"ל, לעומת זאת פוליסה אשר אינה מכסה מצב רפואי קיים היא כזו שבה למבוטח יש בעיה רפואית קיימת שהוא מודע לקיומה (סכרת/לחץ דם/בעיה אורטופדית), אולם הוא מעריך שלא יזדקק לשירותים רפואיים במהלך הנסיעה.
לצד אלו קיימת פוליסה מורחבת המכסה שורה של מקרים רפואיים, ובמסגרתה למבוטח קיימת בעיה בריאותית ויש סבירות מסוימת שיזדקק לשירות וטיפול רפואי במהלך נסיעה לחו"ל (תרופות, אשפוז, פינוי, קיצור הנסיעה, ביקור רופא).


פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לבני 60 + מפרטת מהם זכויות המבוטח, מה היקף הכיסוי, התייחסות למצבי הטסה, מימוש ביטוח במקרה של ביטול נסיעה והמשך טיפול בארץ.
לכן, בנוסף לגיל, חשוב לוודא שפוליסת הביטוח אותם רוכשים תהיה מותאמת למצב הרפואי הכללי כמו מחלות כרוניות, וגם למצב הרפואי בזמן הנסיעה, כמו יציאה לחו"ל לאחר ניתוח או התאוששות ממחלה כלשהי. בנוסף ניתן לשקול לרכוש הרחבה של הפוליסה המכסה מצב של החמרה במצב רפואי קודם, ומאפשרת לנוסע לקבל כיסוי על טיפול חירום בחו"ל עקב ההחמרה, דבר שגם מאפשר שקט נפשי במהלך החופשה וגם – ולא פחות חשוב – מונע הוצאות כספיות בלתי מבוטלות אם יידרש לטיפול שכזה ללא כיסוי ביטוחי מתאים

 

אני רוצה להצטרף

ביטוח נסיעות לחו"ל
נדרש למלא את כל שדות הטופס
אני רוצה להצטרף