דלג לתוכן

ניהול התקציב המשפחתי בעזרת אפליקציות

לא משנה אם אתה מעוניין בחיסכון לדירה, בחיסכון לטיול או בחיסכון לילדים... הדרך להגשמת חלומותיך מתחילה בארגון ההוצאות החודשיות שלך וניהול התקציב המשפחתי.

ניהול התקציב המשפחתי

בעידן המודרני, בו הכסף שלנו זורם במגוון ערוצים, כמו מזומן, צ'קים, כרטיסי אשראי, הוראות קבע, Paypal ועוד, גם האדם המסודר והאחראי, העוקב באדיקות אחר הוצאות הבית, נזקק לעיתים לכלים תומכים. פעם היינו עושים שימוש באקסל.
היום, העולם עובר לאפליקציות אשר מטרתן לסייע במעקב אחר הוצאות הבית הרבות שהן מנת חלקם של כולנו.

אנו מביאים בפניכם סקירה של חלק מהאפליקציות, חינמיות או בתשלום, בתקווה שיעשו לכם קצת סדר בחיים ואולי אף יאפשרו חיסכון כספי משמעותי מידי חודש:

HandWallet Expense Manager

הורדה למכשיר IPhone | הורדה למכשיר אנדרואיד

אפליקציה ישראלית חינמית המסייעת לנהל הוצאות במזומן, חשבונות בנק וכרטיסי אשראי.
בעלת קטגוריות מובנות במטרה לחסוך זמן בהזנת הנתונים. מעבר לצפייה בהוצאות והכנסות (גם במטבע זר) ולקבלת המחשה ויזואלית באמצעות גרפים, האפליקציה גם מאפשרת שליטה הפוכה - תכנן תקציב בכל נושא וראה האם בפועל אכן עמדת בו.

"התקציב שלי"

הורדה למכשיר IPhone | הורדה למכשיר אנדרואיד

עוד אפליקציה שתאפשר לכם לנהל בקלות ובעברית את הוצאותיכם והכנסותיכם החודשיות, חיובים עתידיים, עדכון במצב חשבון הבנק שלכם בכל רגע נתון ומעקב אחר ההתנהלות הכספית השוטפת שלכם.

תכירו את מגדל גמל להשקעה - חוסכים ופודים את הכסף מתי שרוצים! >

"כמה שילמתי"

הורדה למכשיר IPhone

אפליקציה ישראלית, ניתנת בחינם עבור שני חשבונות אשראי או בתשלום עבור הגרסה המלאה. דרך האפליקציה אפשר לעקוב אחר ההוצאות בכרטיסי האשראי (בלבד), בחתכים שונים. ניתן לראות את סך ההוצאות עבור בילויים, מזון ועוד. ניתן להפוך את ההוצאה לאחוז הוצאה מסך כל הקטגוריה שהוגדרה, ולראות היכן היו חריגות בהוצאות והיכן קיימות יתרות אשר ניתן לתעל לטובת חיסכון.

 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך

אני רוצה להצטרף

חיסכון קשת לפרט
נדרש למלא את כל שדות הטופס