דלג לתוכן
מחזקים את שדרות

מגדל תשקיע בעיר שדרות עם תמיכה כספית של כ- 10 מיליון שקל

החל מה 7.10.2023 השחור, כולנו במגדל - העובדים וההנהלה, לוקחים חלק במאמצים להענקת סיוע ותמיכה מיידיים לכוחות הביטחון, תושבי העוטף ואזרחי מדינת ישראל. אנו מאמינים שעכשיו הוא הזמן להפנות משאבים למאמץ המשותף לריפוי הפצע הכואב והמדמם שחווה החברה הישראלית.

הבוקר, מנכ"ל מגדל ביטוח, רונן אגסי, נפגש עם ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, ובישר לו על התמיכה ארוכת הטווח שתעניק מגדל לעיר וקיים איתו דיון ראשוני בנוגע לצרכים המיידיים של תושבי שדרות. מגדל תשקיע בעיר שדרות תמיכה כספית של כ - 10 מיליון שקל ובנוסף תעמיד לרשותה משאבים אנושיים ומקצועיים, בהתאם לצרכים שיגובשו עם העירייה, במטרה לסייע לעיר בשיקום לאחר המלחמה.

במהלך המפגש ציין רונן אגסי: "כמו כל תושבי מדינת ישראל, גם קבוצת מגדל המומה וכואבת. ליבנו עם משפחות הנרצחים, הפצועים, החטופים, השבויים והנעדרים. מטרתנו בשלב זה של המלחמה היא להעניק מעטפת כמה שיותר רחבה לכלל אזרחי מדינת ישראל בצרכים הביטוחיים והפיננסים היומיומיים שלהם. לאחר שנחשפנו לקושי העצום של תושבי העיר שדרות, רובם ככולם פונו מבתיהם ועוד מתקשים לאמוד את הנזק הפיזי והנפשי העצום שיהווה מנת חלקם בשנים הבאות, בחרנו להפנות לשיקום העיר ותושביה את כל המשאבים העומדים לרשותנו ולומר להם: תושבי שדרות היקרים, אתם לא לבד! אנחנו איתכם ונלווה אתכם בכל צרכיכם בתקווה לימים טובים יותר ובשורות טובות".

אלון דוידי, ראש עיריית שדרות, בתגובה: "אני מודה בשם תושבי שדרות לרונן אגסי ולקבוצת מגדל על ההתגייסות שלהם וההחלטה לאמץ את העיר שדרות למשך השנים הקרובות על-ידי תרומה בסך 10 מיליון ש"ח על מנת לשקם את העיר לאחר המלחמה ולסייע לתושבים היקרים שלנו במענים רבים שנידרש להם. אני קורא לחברות נוספות ואנשי עסקים נוספים להירתם גם כן למאמץ ולתת לנו כתף במאמץ המשותף לשקם את שדרות והעוטף"


מייחלים לימים של שקט,
מגדל ביטוח ופיננסים