דלג לתוכן
אודות מגדל
אודות מגדל

אמיל ויינשל יכהן כראש חטיבת לקוחות וערוצי הפצה במגדל

דירקטוריון מגדל חברה לביטוח, אישר היום את המלצת מנכ"ל החברה, עופר אליהו, למנות את רו"ח אמיל ויינשל, המנכ"ל היוצא של חברת הביטוח איילון, למנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה בחברה וכחבר הנהלת מגדל ביטוח. המנוי ייכנס לתוקף בתחילת החודש הבא. עד כה החטיבה נוהלה ע"י עופר אליהו במקביל לכהונתו כמנכ"ל החברה.
ויינשל, סיים זה עתה קדנציה מוצלחת מאוד של 4 שנים כמנכ"ל חברת הביטוח איילון במהלכן הזניק את היקפי הפעילות העסקית בכל תחומי הביטוח בעשרות אחוזים והגביר מאוד את שיתופי הפעולה של החברה עם סוכני הביטוח. קודם לכהונתו באיילון, כיהן ויינשל כמנהל חטיבת עסקי הביטוח של הראל ולפני כן שימש כמנהל האגף לביטוח כללי, פרט ואקטואריה בכלל ביטוח.

אמיל ויינשל, בן 44 נשוי ואב ל- 3 ילדים, בעל תואר ראשון בחשבונאות ומשפטים מאוניברסיטת רודז בדרום אפריקה, בעל רישיון ישראלי לראיית חשבון ומוסמך במנהל עסקים עם התמחות במימון מאוניברסיטת ת"א.

יו"ר מגדל, יוחנן דנינו ומנכ"ל מגדל, עופר אליהו, ברכו את ויינשל על הצטרפותו לקבוצה והביעו את ביטחונם, כי לאור ניסיונו וכישוריו המוכחים של אמיל בכל אחד מהתפקידים אותם מילא בעבר, יהיה בכוחו להגביר את הפעילות העסקית של מגדל בכל תחומי הביטוח, להגדיל את הפעילות עם סוכני הקבוצה ולהמשיך לשדרג את השירותים שמגדל מעניקה ללקוחותיה.

עם אישור הדירקטוריון למינוי, אמר אמיל ויינשל, כי הוא שמח וגאה להצטרף לקבוצה ומודה על ההזדמנות "לתרום להמשך ביסוסה של מגדל כקבוצת הביטוח והפיננסים המובילה בענף. יחד עם העובדים המצויינים של חטיבת הלקוחות נמצה את הפוטנציאל העסקי האדיר הגלום בהגברת שיתוף הפעולה עם סוכני מגדל והסוכנויות כערוץ הפצה מרכזי. יחד נעצים את רמת השירות ללקוחותינו המשותפים" ציין ויינשל.