דלג לתוכן
אודות מגדל
אודות מגדל

אורלן סוכנות לביטוח (1994)

אורלן מעניקה לסוכן הביטוח העצמאי את היתרונות לגודל והתמיכה המקצועית והטכנולוגית, החיוניות כל כך להמשך הצלחתו

קבוצת הביטוח אורלן מהווה מגה-ברוקר, המנהל עסקי ביטוח בהיקף של למעלה מ- 180 מליון ₪ בשנת 2017. הקבוצה פועלת עם סוכני ביטוח מוסמכים ומיומנים, למעלה מ- 120 בכל רחבי ישראל, בעלי הישגים מוכחים הן ברמת השירות ללקוח והן בפעילותם העסקית לאורך זמן. מודל הפעילות של אורלן מאפשר לסוכני הביטוח להתמקד במיצוי יתרונם היחסי בהשבחת התיק.

אורלן סוכנות לביטוח (1994) בע"מ נוסדה נוסדה בשנת 1994 ע"י איש הביטוח חגי לוינסון ונוהלה על ידו ועל ידי בנו, טל, עד לשנת 2017, עת השלימה מגדל את רכישת מלוא הבעלות בסוכנות.
קבוצת הביטוח אורלן מהווה מגה-ברוקר המנהל עסקי ביטוח בהיקף של למעלה מ- 180 מליון ש"ח בשנת 2017.

הקבוצה פועלת עם סוכני ביטוח מוסמכים ומיומנים, בעלי הישגים מוכחים הן ברמת השירות ללקוח והן בפעילותם העסקית לאורך זמן. מודל הפעילות של אורלן מאפשר לסוכני הביטוח הקשורים בקבוצה להתמקד במיצוי יתרונם היחסי בהשבחת התיק - כל סוכן ביטוח על פי התמחותו, המוטיבציה האישית שלו וקהל הלקוחות הייחודי לו.

למעלה מ- 120 סוכני הביטוח פעילים במסגרת אורלן בכל רחבי הארץ, משווקים מוצרי ביטוח של מגוון חברות הביטוח בישראל ועוסקים בשיווק פנסיוני של חברות הביטוח הגדולות במשק הישראלי.

בסביבה העסקית המאתגרת והדרישות הרגולטוריות המחמירות, שמאפיינות את שוק הביטוח הדינאמי בישראל, אורלן מעניקה לסוכן הביטוח העצמאי את היתרונות לגודל והתמיכה המקצועית והטכנולוגית, החיוניות כל כך להמשך הצלחתו.

הודות למוניטין הרב של אורלן בקרב חברות הביטוח בישראל כגורם מקצועי מוביל ואמין, נהנים הסוכנים הקשורים עם הסוכנות מ"ארגז כלים" ייחודי, המעניק להם יתרון עסקי בקרב לקוחותיהם.

לאתר אורלן סוכנות לביטוח (1994) >