דלג לתוכן
חטיבת ההשקעות שלנו
כשזה מגיע לכסף שלך, טוב שיש מגדל מאחוריך

מגדל ביטוח ופיננסים משקיעה כ-136 מיליון ש"ח בחברת נדב ב. לוגיסטיקה

מגדל ביטוח ופיננסים מודיעה על השקעה של כ-136 מיליון ש"ח בחברת נדב ב. לוגיסטיקה בע"מ בתמורה להקצאה של שליש ממניות החברה (כ-33%). העסקה משקפת שווי חברה של כ-415 מיליון ש"ח (אחרי הכסף). 

נדב ב. לוגיסטיקה עוסקת ביזום, פיתוח והשכרה של נדל"ן, בעיקר בייעוד של לוגיסטיקה, תעשייה וכן מסחר. החברה הוקמה על-ידי איש העסקים נדב בלילה, ולפני כשנה, הקצתה החברה כ-49% ממניותיה לקבוצת מנורה מבטחים. עם השלמת העסקה עם מגדל ביטוח ופיננסים, יעמוד חלקו של נדב בלילה אשר ימשיך לכהן כמנכ"ל החברה על 34% ואילו מגדל ומנורה יחזיקו ב- 33% מהחברה, כל אחת. התמורה מהעסקה עם מגדל תשמש להמשך פיתוח נכסים קיימים והשקעה בהרחבת פעילות החברה.

נדב ב. לוגיסטיקה מחזיקה במקרקעין למרכזים  הכוללים מאות אלפי מ"ר של שטחי השכרה לאחסון ולוגיסטיקה. הפרויקטים העיקריים ממוקמים במישור החוף הדרומי ובשפלה הדרומית, בין היתר באזורי התעשייה תימורים, יואב, אשדוד, עד הלום ובאר טוביה. החברה מתמקדת באזורים הסמוכים לצירי אורך ורוחב ראשיים ובקרבה לנמל אשדוד, אזורים המאופיינים בביקוש לשטחים לוגיסטיים.

ארז מגדלי, מנהל חטיבת ההשקעות במגדל ביטוח ופיננסים: "מגדל ממשיכה להגדיל ולהרחיב את פעילותה בתחום הלוגיסטיקה באופן עקבי כחלק מאסטרטגית ההשקעות של החברה בתחום הנדל"ן, שמתמקדת בהגדלת תיק הנדל"ן המניב המהווה נכס ריאלי בתיקי ההשקעות ומציג תשואה נאה ויציבה לאורך זמן. בשנים האחרונות חלה עלייה בביקושים לשטחי לוגיסטיקה, ואלה צפויים להמשיך לגדול ולכן יש לנו אמון רב בתחום. נדב לוגיסטיקה היא חברה בצמיחה המקדמת הקמת נכסים חדשים בבנייה מודרנית ואנו שמחים לקחת חלק בהתפתחות החברה ובהובלה שלה קדימה להישגים נוספים".

נדב בלילה בעלים ומנכ"ל נדב ב. לוגיסטיקה: ״אנו מברכים על הצטרפותה של קבוצת מגדל לחברה ושמחים על ההזדמנות לשתף פעולה עם שותף אסטרטגי ראשון במעלה, שיעזור לפתח ולהרחיב את פעילות החברה בתחומי התעשייה והלוגיסטיקה בהן מתמחה החברה.
תחום התעשייה והלוגיסטיקה מתפתח באופן מתמיד ויחד עם קבוצת מגדל וקבוצת מנורה, השותפות בחברה ,אנו צופים המשך גידול ופיתוח של פעילות החברה לעבר היותה חברת נדל״ן מובילה ומרכזית בתחום".

ינואר 2024

מגדל חברה לביטוח בע"מ