דלג לתוכן

10 טיפים מנצחים לחופשה בחו"ל עם הילדים

לא יכולים לחכות לחופשה המשפחתית שלכם? מצפים ומתרגשים לעלות כבר על המטוס ולהעביר כמה ימים בכיף ובהנאה אינסופיים עם הילדים? כדי שתוכלו להפיק את המקסימום מחופשה משפחתית בחו"ל.

ריכזנו לכם 10 טיפים מנצחים לחופשה בחו"ל עם הילדים:

 • שתפו אותם
  מכיוון שזו חופשה משפחתית שנועדה קודם כל לבילוי זמן איכות עם הילדים, יש סיכוי גדול שהם ייהנו הרבה יותר אם ירגישו שהם שותפים לתכנון הטיול ולאטרקציות השונות בהם ירצו לבקר. בין אם החופשה שלכם תתמקד בספורט מים, בטיולים הרפתקניים בהרים, או בשיטוט אורבני ברחובות העיר - הציגו להם את היעד ואת הפעילויות המיוחדות שהוא מציע, ובחרו יחד כמה אטרקציות שכולם ישמחו לעשות יחד. תכנון מוקדם שכזה יחסוך לכם זמן יקר ובעיקר ימנע ויכוחים ואי וודאות איפה תבלו בכל יום בחופשה.
 • תכננו מראש
  אחרי שסיכמתם את הפעילויות העיקריות שתרצו לחוות בחופשה - מומלץ לבקר באתרים של האטרקציות השונות, להזמין כרטיסים מראש, לשריין מקומות לתאריכים שתהיו בהם, דבר שיחסוך מכם עמידה בתורים ויוסיף ציפייה מרגשת לקראת הפעילות החווייתית שמחכה לכם בקרוב.
 • הצטיידו היטב
  כדי להבטיח שהחופשה המשפחתית שלכם בחו"ל תהיה מהנה ונעימה ככל האפשר - ובמיוחד אם אתם יוצאים עם ילדים קטנים - כדאי שתצטיידו בכמה חפצים שהילדים אוהבים במיוחד - צעצוע קטן, סרט אהוב בטאבלט, משחק קופסא קומפקטי, ועוד. בנוסף, הקפידו על אריזה חכמה צרו מראש רשימת אריזה משפחתית, שתכלול את כל מה שחייבים להביא - בגדים, תמרוקים וכו' - וותרו על כל מה שעלול להיות מיותר ומכביד על המזוודות.
 • הורידו אפליקציות מתאימות
  לפני שאתם יוצאים לדרך, מומלץ שתורידו למכשיר הנייד כמה אפליקציות רלוונטיות ליעד אליו אתם נוסעים, שם תוכלו למצוא מידע על האטרקציות המקומיות, המסעדות, מסלולי הטיול והנחות ומבצעים לאתרים השונים. בנוסף, מכיוון שאין קליטה במטוס וילדים לעיתים משתעממים בטיסות ארוכות - הורידו גם להם מוזיקה וסרט אהובים או משחק מהנה שיעסיקו אותם לאורך הטיסה.
 • התנתקו מהשגרה
  אמרתם חופשה - אמרתם ניתוק מהשגרה, ואין כמו כמה ימים בחו"ל לעזוב לרגע את המיילים מהעבודה, או את שיחות הטלפון מהבוס. כך תוכלו לנצל במקסימום את זמן הבילוי המשפחתי להרגיש תחושת חופש אמיתית. אם בכל זאת אתם חייבים להתעדכן בענייני עבודה - הגדירו זמן קצוב לכך בכל אחד מימי החופשה ואת שאר הזמן הקדישו לתשומת לב מירבית לבני המשפחה שלכם.
 • תכננו את התקציב
  בין אם אתם יוצאים לחופשה קצרה או ארוכה, חשוב מאוד לתכנן את התקציב הכולל שלכם לקניות השונות, למסעדות ולטיולים והאטרקציות השונות - ולנסות להיצמד אליו ללא חריגות מיותרות. בנוסף, אפשר להקצות לכל ילד סכום קבוע מראש אותו יוכל "לבזבז" על דברים שחשוב לו לקנות.
 • תנו להם תחושת חופש
  אם אתם יוצאים לחופשה עם בני נוער או ילדים בוגרים יותר - תנו גם להם להרגיש חופשיות. אם אתם במלון שיש מועדון נוער - תנו להם לחוות את החוויות שהם מציע, להכיר חברים חדשים מכל העולם ולהרגיש עצמאיים. אם אתם סומכים על הנערים שלכם - אתם גם יכולים לשחרר אותם לכמה שעות לטיול עצמאי ברחבי העיר.
 • עשו ביטוח
  חופשה היא הזדמנות אידאלית ולהירגע מטרדות היום-יום ולצאת מהשגרה הלוחצת. כדי שהבילוי יהיה מושלם באמת - אל תשכחו לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, כך שאם חלילה אתם או הילדים תיקלעו למצב חירום רפואי בחו"ל - תהיו מכוסים בפני הוצאות הטיפול או האשפוז. בנוסף, ביטוח נסיעות לחו"ל מספק כיסוי ביטוחי על אובדן או נזק לרכוש שלכם, דבר שיגרום לכם לצאת לחופשה בראש שקט וללא חשש מהוצאות בלתי צפויות.
 • אל תשכחו את עצמכם
  נכון, יצאתם לחופשה עם הילדים, אבל חשוב מאוד שתנסו למצוא גם לעצמכם זמן איכות זוגי, בררו אם המלון מציע שירותי בייביסיטר וצאו לשעתיים לבר נחמד על כוס יין או עשו תורות בשמירה על הילדים, כך שכל אחד מכם יוכל לתפוס תנוחה נינוחה.
 • ת-י-ה-נ-ו!
  אין כמו חופשה - קצרה או ארוכה - כדי להתנתק קצת מחיי השגרה הרגילים ולחוות חוויות מיוחדות ומרגשות בקרב בני המשפחה היקרים שלנו. אז אחרי שתכננתם, ארזתם, שילמתם ויצאתם לדרך - זה הזמן פשוט לבלות וליהנות מכל רגע.

 

המידע האמור הוא מידע כללי בלבד ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות עפ"י תנאי הפוליסה או ככלי לפרשנות. התנאים המחייבים הם תנאי הפוליסה בלבד ובכל מקרה של סתירה בין עלון זה לבינם, יגברו תנאי הפוליסה. לחברה הזכות לעדכן את התעריפים המופיעים בעלון לפי שיקול דעתה הבלעדי, בכל עת. האמור בעלון זה אינו תחליף לייעוץ המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם.