דלג לתוכן

ענפי הספורט המהווים ספורט אתגרי

הננו להביא לתשומת לבך כי בפוליסות הכוללות חריג לספורט אתגרי, תוך כדי הפניה לאתר החברה ענפי הספורט המהווים ספורט אתגרי מפורטים ברשימה כדלהלן:

גבהים - טיפוס הרים בעזרת מדריכים ו/או חבלים או ציוד עזר אחר, טיפוס על צוקים או גלישה מהם, גלישה אוירית, קפיצה מצוקים, סנפלינג.

ימי - סקי מים, שימוש באופנוע ים, וויקבורד, קייט סרפינג, רפטינג, קיאקים, גלישת גלים, צלילה לעומק העולה על 30 מטר, צלילת מערות, אופנועי מים, מצנח גלישה.

אוירי - צניחה, גלישה או דאייה באויר, כדור פורח, רחיפה, (PARAGLIDING) טיסה בכלי טיס כלשהו למעט טיסה בכלי טייס אזרחי בעל תעודת כשירות להובלת נוסעים.

מוטורי ויבשתי - אופניים בסגנונות בעלי סיכון גבוה ובכללם - FREE RIDE, רכיבת URBAN, רכיבה על אופניים בסגנון DOWN HILL, מופעי ראווה ומסלולי "אקסטרים", אגרוף, היאבקות וכל סוגי קרב מגע למיניהם, צייד, טיפוס קירות, סקייטבורד, בנג'י, קפיצה מבניינים (פארקור), XPOGO, רכיבה על סוסים ו/או מירוץ מכוניות, ספורט חורף הכולל גלישה או החלקה על שלג או קרח, גלישה במדרון בעזרת מגלשיים, סנובורד, גלישת רוח יבשתית, MOUNT SURFING. נהיגה רכיבה על טרקטורון ו/או רכב פנאי שטח רייזרים, מזחלות , גלישה במישור (קרוס קאנטרי, סקי הליכה) אופנועי שלג, מירוץ אופנועים,רכיבת שטח על אופנוע, אופנוע הרים, מוטוקרוס, רכיבה על אופנוע שלג,נסיעה בדרך עפר ברכב 4X4.

אני רוצה להצטרף

ביטוחי בריאות
נדרש למלא את כל שדות הטופס