דלג לתוכן
ביטוח נסיעות לחו"ל

Low Cost - עכשיו גם בביטוח נסיעות לחו"ל

להתנתק מהשגרה, לגלות מקומות חדשים ולחזור לארץ עם מלאי של חוויות מלהיבות ומרגשות. אין כמו חופשה קצרה בחו"ל לנקות את המצברים ולהתמלא באנרגיות חדשות, ובוודאי שאין מי שנוסע למדינה אחרת ולא רוצה ליהנות שהחופשה תהיה מלאה רק בהנאות ובילויים ולא בדאגות וטרדות. בשל העובדה שבמהלך החופשה אתם עלולים לפתע להיקלע למצבים בלתי צפויים כמו מצב חירום רפואי, מחלה פתאומית, פציעה קשה או גניבה או נזק שעלולים להיגרם לרכוש, חיוני ביותר לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל, שבתמורה לכמה שקלים בודדים ליום, יעניק לכם כיסוי מקיף לכל הצרכים הרפואיים שיתעוררו במהלך החופשה, כמו גם לנזק או אובדן של רכוש.

כעת, יוצאת מגדל עם בשורה חדשה ורווחית במיוחד עם ביטוח נסיעות לחו"ל Low Cost, המוצע במחיר מוזל של 1.5$ ליום בלבד לכל מי שגילו עד 44 וטס לפרק זמן של עד 14 יום.  

ביטוח נסיעות לחו"ל Low Cost: זול יותר, מקיף ביותר

ביטוח נסיעות מגדל מסע עולמי פלטינום Low Cost הוא ביטוח רחב ומקיף ביותר, שמגן עליכם במקרים של אירועים רפואיים בחו"ל, ומספק פיצוי גם בגין אובדן או נזק שנגרם למטען האישי בעת השהייה. אם הנסיעה שלכם היא עד 14 יום, וגילכם עד 44, ניתן לרכוש את ביטוח נסיעות מגדל מסע עולמי פלטינום, במחיר מוזל של 1.5$ ליום בלבד.

 מה מכסה ביטוח נסיעות לחו"ל מסע עולמי Low Cost?

  • כיסוי הוצאות רפואיות עד 5,000,000$
  • החזר הוצאות בגין קיצור או ביטול נסיעה
  • פיצוי בגין מוות או נכות מלאה מתאונה
  • תנאי קבלה מותאמים לכל גיל ולמגוון מצבים רפואיים
  • שירותי אפליקציית מגדל PAY המאפשרת הגשת תביעות להוצאות רפואיות וקבלת החזר מהיר תשלום מיידי בגין איחור בקבלת כבודה, איתור מהיר של רופאים בחו"ל והתייעצות רפואית אונליין
  • מסלולים אטרקטיביים מותאמי גיל
  • ללא השתתפות עצמית
  • מוקד שירות ותביעות 24 שעות ביממה
  • הרחבות במגוון תחומים ספציפיים: הריון, ספורט אתגרי, ספורט חורף (סקי), טלפון נייד ועוד

 
לטוס בראש שקט: מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל מגדל?

ביטוח נסיעות לחו"ל מגדל מספק שני כיסויים ביטוחיים עיקריים:
כיסוי רפואי: בכל מקרה שבו חליתם או נקלעתם למצב חירום רפואי במדינה אחרת יינתן לכם במסגרת הביטוח כיסוי רפואי שיממן את עלות הטיפול הרפואי הדרוש בכל משך שהותכם בחו"ל. בהקשר זה חשוב לזכור כי הביטוח הרפואי בישראל אינו מכסה טיפולים מחוץ לגבולות המדינה, ואדם שיוצא את הארץ ללא ביטוח נסיעות לחו"ל מסתכן בכך שיצטרך לשאת בעצמו את הוצאות הטיפול, שיכולות להיות גבוהות מאוד.

כיסוי מטען: אובדן או גניבה של מטען במהלך חופשה בחו"ל הוא כמעט דבר שבשגרה. כיסוי מטען במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל של מגדל יעניק לכם פיצוי במקרה של אובדן, גניבה או נזק שייגרם לרכוש שלכם, כאשר ניתן לבטח באופן ספציפי פריטים ייחודיים ויקרי ערך שאתם לוקחים אתכם.

 

המידע האמור הוא מידע כללי בלבד ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות עפ"י תנאי הפוליסה או ככלי לפרשנות. התנאים המחייבים
הם תנאי הפוליסה בלבד ובכל מקרה של סתירה בין עלון זה לבינם, יגברו תנאי הפוליסה. לחברה הזכות לעדכן את התעריפים
המופיעים בעלון לפי שיקול דעתה הבלעדי, בכל עת. האמור בעלון זה אינו תחליף לייעוץ המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם.