דלג לתוכן

7 הטיפים שלנו לחופשה מעולה בחו"ל

ניתוחים פרטיים בחו"ל

איזה כיף! הרגע לו חיכית הגיע - טיסה לחופשה המיוחלת לחו"ל וההתרגשות בשיאה, בטח אם מתלווים גם הילדים, שבוודאי לא מפסיקים לחשוב על הטיסה, על המלון ועל האטרקציות המיוחדות שהם יבלו בהן. אז אחרי שנבחר היעד, קנית כרטיסים והורדת את המזוודות מהבוידעם - יש עוד כמה דברים קטנים וחשובים שכדאי לעשות, כדי שהחופשה שלך תהיה מושלמת באמת ונטולת דאגות והפתעות לא נעימות.

תיכנון מראש. גם את התקציב
אם זו חופשה קצרה חשוב לתכנן את הטיול כך שיהיה מספיק זמן ליהנות מכמה שיותר אטרקציות שמציע יעד הטיסה. כך, על מנת לחסוך זמן יקר על הזמנת כרטיסים, לעמוד בתור למסעדות, או לחפש חנות נעליים אטרקטיבית – רצוי מאוד לתכנן מראש לאילו מקומות ללכת, מה לקנות ואיפה, להזמין מקום מראש באתרים ובאפליקציות השונות, כך שינוצל היטב כל רגע בחופשה להנאות, קניות ומנוחה. בנוסף, כדאי מאוד לתכנן את התקציב הכולל שלך לקניות השונות, ולנסות לא לחרוג ממנו, וכן להקצות לכל אחד מהילדים סכום קבוע מראש ל"בזבוזים" על הרכישות שהן רק עבורו/ה.

צילום דרכונים
אחרי שמן הסתם וידאת שלכולם יש דרכונים בתוקף, לא לשכוח גם לצלם אותם, כדי שאם חלילה ייגנבו או יאבדו - תמיד יהיה אפשר להציג את העותק המצולם אם יהיה בכך צורך. מומלץ לצלם את הדרכונים בנייד, לשלוח לעצמך מייל שלהם וגם להדפיס עותק פיזי ולשמור במזוודה.

לעשות ביטוח
חופשה היא הזדמנות מצוינת לצאת מהשגרה, ולהתמכר לכמה ימים של הנאות ושלווה, ולהירגע מטרדות היום-יום. כדי שהחופשה תהיה באמת מושלמת - יש לזכור לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל, מחברת ביטוח אמינה ומקצועית. חשוב לזכור - ביטוח נסיעות לחו"ל הוא לא בגדר המלצה, אלא חובה של ממש, כדי שאם חס וחלילהיהיה מצב חירום רפואי בחו"ל - מחלה, פציעה או ליקוי בריאותי אחר, תהיה לך זכאות למלוא הכיסוי על הוצאות האשפוז והטיפול. בנוסף, ביטוח נסיעות לחו"ל יספק לך כיסוי מלא על אובדן או נזק למטען ולרכוש שלך, וכך אפשר להבטיח לעצמך חופשה בטוחה ורגועה ללא חשש מהוצאות כספיות גבוהות ובלתי צפויות.

לרכוש כרטיס סים מקומי
ברוב המלונות והאתרים המסודרים ברחבי העולם יש אינטרנט אלחוטי (Wifi) חופשי וחינמי, אך אם לא רוצים להיתקע בלי אינטרנט בדיוק כשזקוקים לו - ניתן לרכוש כבר עם הגעתך סים מקומי עם חבילת גלישה, או לרכוש עוד בארץ חבילת התקשרות לחו"ל, שבשל התחרות העזה בין הספקים השונים, מחירה יכול להיות אטרקטיבי.

הורדת אפליקציות
לפני צאתך לחופשה כדאי להוריד לנייד אפליקציה מומלצת על עיר היעד, בה יש מידע רב ערך על אטרקציות מקומיות, מסעדות ובתי קפה, המלצות למסלולי טיול, נקודות עניין בקרבת המלון, ועוד. באפליקציות רבות יש אפשרות גם להזמין כרטיסים מראש לאתרים השונים, וליהנות ממבצעים והנחות.

בדיקת סוגי שקעי החשמל ביעד
לצד דרכון ומזוודות - מכשיר הטלפון הנייד שלך הוא בן לוויה בלתי נפרד בכל חופשה - בחו"ל או בארץ, כמו גם מחשב נייד או טאבלט. כדי לא למצוא את עצמך עם מכשיר חשמלי שדורש טעינה וללא שקעים מתאימים ביעד אליו הטיסה - חשוב לבדוק באיזה סוג חשמל משתמשים במדינת היעד, ולהיערך מראש עם מתאם חשמלי מתאים.

והכי חשוב: ל-י-ה-נ-ו-ת!
אין כמו לצאת לחופשה בארץ, ובוודאי בחו"ל, ולכן לאחר הארגונים והאריזות, הבדיקות והתכנונים - עכשיו הגיע, סוף סוף, הזמן לקטוף את הפירות ופשוט ליהנות מכל רגע וליצר לעצמך חוויות מופלאות בלתי נשכחות.

 

 

המידע האמור הוא מידע כללי בלבד ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות עפ"י תנאי הפוליסה או ככלי לפרשנות. התנאים המחייבים הם תנאי הפוליסה בלבד ובכל מקרה של סתירה בין עלון זה לבינם, יגברו תנאי הפוליסה. לחברה הזכות לעדכן את התעריפים המופיעים בעלון לפי שיקול דעתה הבלעדי, בכל עת. האמור בעלון זה אינו תחליף לייעוץ המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם.