דלג לתוכן

ביטוח נסיעות לחו"ל - אז על איזה כיסויים משלמים?

כל מי שטס לחו"ל רוצה להבטיח לעצמו חופשה בטוחה, נעימה ונטולת דאגות. כמה שבועות לפני הטיסה אנחנו חוקרים על היעד בו נבקר, בוחרים את האטרקציות והמקומות שחייבים להיות בהם, וקוראים המלצות על המסעדות הטובות ביותר באיזור. כדי שכל הטוב הזה יהיה לא פחות ממושלם, אתם חייבים לעצמכם גם ביטוח נסיעות לחו"ל במגדל שיגן עליכם במקרה של אירוע רפואי שיתרחש חס וחלילה בזמן שהותכם מחוץ לישראל, ויספק לכם גם פיצוי על אובדן או נזק שייגרם למטען שלכם.

ביטוח נסיעות לחו"ל: על אילו כיסויים אתם משלמים בביטוח נסיעות לחו"ל?
גם אם יוצאים את הארץ לכמה ימים בודדים - חשוב להזכיר שללא ביטוח נסיעות מתאים, אתם עלולים להיגרר להוצאות כספיות גבוהות ובלתי צפויות בכל מקרה בו תיקלעו חלילה למצב רפואי הדורש טיפול, או אם הרכוש שלכם יאבד/יגנב/יינזק. כך, בעלות של כמה עשרות שקלים ליום - ביטוח נסיעות לחו"ל, יבטיח לכם חופשה רגועה ושלווה, נטולת דאגות ומלאת חוויות.

ביטוח נסיעות לחו"ל מגדל מספק למעשה

 • כיסוי רפואי: במקרה שבו, במהלך שהותכם בחו"ל, חליתם או נקלעתם למצב חירום רפואי, הכיסוי הרפואי יממן עבורכם את עלות הטיפול הרפואי בכל זמן שהותכם בחו"ל. פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מגדל כוללת כיסוי להוצאות רפואיות עד 5,000,000 $; תנאי הקבלה לפוליסה מותאמים לכל גיל ולמגוון מצבים רפואיים; כיסוי להוצאות רפואיות במקרה של הידבקות בנגיף הקורונה; הטסה רפואית עד גבול האחריות המירבית; כיסוי לתרופות עד 10,000 $; וטיפול חירום בשיניים עד 1,500 $.
 • כיסוי מלא גם בתקופת הקורונה: ביטוח נסיעות לחו"ל מגדל מתאים עצמו לתקופה ומספק לכם חופשה בראש שקט גם בתקופת הקורונה. עפ"י תנאי הפוליסה תוכלו לקבל החזר כספי עבור כרטיס טיסה שבוטל במקרה של אירוע רפואי בעקבות המגיפה. כמו כן תכוסו גם במקרה שתיאלצו להיכנס לבידוד בטרם יצאתכם לחופשה.
 • כיסוי מטען: במקרה שבו הרכוש שלכם ייגנב, יאבד או יינזק במהלך שהייה בחו"ל - יספק כיסוי של עד 2,500 $. כמו כן מחשב אישי/טאבלט או טלפון נייד - ניתנים לביטוח מורחב יותר בסכום התואם את ערכם.

מתי כדאי לרכוש הרחבות נוספות לפוליסת הביטוח?
מכיוון שכל חופשה היא ייחודית, ולכל נוסע יש מצב רפואי ספציפי משלו - כך חשוב לוודא שביטוח הנסיעות לחו"ל שלכם יהיה מותאם אישית באופן מדויק לצרכים שלכם, ליעד הנסיעה ולמצבכם הבריאותי. זו הסיבה שישנם מקרים מסוימים בהם כדאי לרכוש הרחבות נוספות לפוליסת הביטוח הבסיסית:

 • מצב רפואי: אם אתם סובלים ממחלה קבועה, נוטלים תרופות בקביעות, ההרחבה מקנה כיסוי להוצאות רפואיות עד לסך של 350,000 $ במקרה של שינוי פתאומי לרעה ובלתי צפוי של מחלה או מצב בריאותי קיים כאשר הטיפול בשינוי זה הכרחי בחו"ל ומוגדר טיפול חירום.
 • הריון עד שבוע 32: הרחבה להריון מקנה כיסוי לסיבוכי הריון ולידה מוקדמת עד לסך של 200,000 $.
 • יעדים מסוכנים: אם היעד אליו אתם נוסעים מאופיין באתגרים מסוכנים, כמו סקי, ספורט אתגרי, רפטינג או צניחה חופשית.
 • הרחבה לחופשת סקי/ספורט חורף: כיסוי בגין פציעות ופגיעות במהלך פעילויות ספורט חורף, הניתן לביטוח בימים ספציפיים ולא לכל משך הטיול.
 • הרחבת ביטוח ספורט אתגרי: המכסה פציעות ופגיעות במהלך פעילות אקסטרים כמו רפטינג או צניחה חופשית, הניתן לביטוח בימים ספציפיים ולא לכל משך הטיול.
 • ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור: כיסוי לדמי השתתפות עצמית שמבוטח נדרש לשלם בגין רכב/קראוון שנשכרו בחו"ל עקב אירוע/תאונה/גינבה של כלי הרכב.
 • ביטול/קיצור נסיעה: החזרים עבור פקדונות שהפסיד המבוטח עקב ביטול/קיצור נסיעתו בכפוף לתנאי הפוליסה. 6,000 $ מתוכם כרטיס נסיעה למבוטח עד 2,000 $ וסידורי קרקע עד 4,000 $. החזר עבור כרטיס נסיעה שבוטל במקרה של אירוע רפואי עקב מגיפה 400 $. הפסד תשלומים בחו"ל במקרה של אירוע רפואי עקב מגיפה 150 $ ליום להוצאות לינה ועד לסך מירבי של 1,000 $.
 • איתור וחילוץ לתרמילאים בטיול אתגרי.

 

הכיסוי הביטוחי ניתן למתחסנים או למי שמחזיק תעודת מחלים שתוקפה לפחות עד סיום הנסיעה בזמן החזרה לארץ.

 

המידע האמור הוא מידע כללי בלבד ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות עפ"י תנאי הפוליסה או ככלי לפרשנות. התנאים המחייבים הם תנאי הפוליסה בלבד ובכל מקרה של סתירה בין עלון זה לבינם, יגברו תנאי הפוליסה. לחברה הזכות לעדכן את התעריפים המופיעים בעלון לפי שיקול דעתה הבלעדי, בכל עת. האמור בעלון זה אינו תחליף לייעוץ המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם.