דלג לתוכן

שקט נפשי בזמן ההחלמה: ביטוח תאונות אישיות בהתאמה אישית

מדי שנה מאות אלפי אנשים נפגעים בתאונות בישראל, דבר הגורם לסבל רב לנפגע ולבני משפחתו שנאלצים להתמודד עם אתגרים לא פשוטים של טיפול בנזק הגופני הנגרם, תחושת אין האונים הנפשית של האדם הנפגע מהתאונה, שיבוש של חיי השגרה של בני המשפחה שנאלצים להירתם לסייע לאדם הנפגע, וכמובן התמודדות מאתגרת עם ההשלכות הכלכליות על פרנסת המשפחה שעלולה להיפגע קשות אם אחד מראשיה מושבת מעבודה ואינו יכול לספק לבני ביתו פרנסה ראויה ורצופה בתקופת ההחלמה והשיקום.

 

מטבע הדברים, תאונות הן בלתי צפויות ועלולות לקרות לכל אחד, בגל גיל, בכל זמן ובכל מקום - בדרכים, בעת פעילות ספורטיבית, בבית או ברחוב. תאונה עלולה לגרום לאשפוז ממושך, טיפול שיקומי ארוך, נכות זמנית או קבועה ולהוצאות רפואיות, נפשיות ואחרות, אשר עלולים לפגוע משמעותית בהכנסות המשפחה. כמובן, שבעקבות התאונה - גם יכולת הפרנסה עלולה להיפגע למשך זמן השיקום וההחלמה הארוך, וכאן נכנס לתמונה ביטוח תאונות אישיות בהתאמה אישית, המספק למבוטח ולבני משפחתו מקורות מימון ופרנסה בטוחה במקרים של תאונות אישיות שגרמו לנכות, לאובדן כושר עבודה, או חלילה, לאובדן חיים שנגרמו כתוצאה מהתאונה.

 

ביטוח תאונות אישיות בהתאמה אישית: מענק כספי קבוע מראש

ביטוח תאונות אישיות מתאים לכל שלב בחיים, מגילאי 3-75, והינו ביטוח עצמאי נפרד, הניתן לרכישה ללא קשר או תלות לביטוחים אחרים שיש ברשותכם. תאונה אישית יכולה להיגרם כתוצאה ממגוון מקרים שעלולים להתרחש בכל מקום ובכל עת - ולגרום לנזק גופני שעלול לגרור אתכם להוצאות כספיות כבדות ו/או שימנעו מכם את היכולת להתפרנס: תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונה בזמן פעילות ספורטיבית, ועוד לא מעט מצבים שעלולים לגרור אשפוז ממושך, טיפולים ארוכים, רכישת ציוד רפואי יקר, אובדן ימי עבודה ועוד. באמצעות ביטוח תאונות אישיות בהתאמה אישית ניתן להתמודד עם הוצאות גבוהות אלו באמצעות מענק כספי קבוע מראש המוגדר בתנאי הפוליסה, המהווה הגנה כלכלית בקרות התאונה.

אחד הדברים החשובים ביותר לפני רכישת ביטוח תאונות אישיות, הוא להתאימו אישית, כך שיענה באופן המדויק והמקיף ביותר לצורכיכם האישיים.  בנוסף מומלץ לוודא מהו סוג הכיסוי הניתן בפוליסת התאונות האישיות, והאם הפיצוי הכספי ניתן כהחזר הוצאות שוטף, או כסכום חד פעמי. דבר חשוב נוסף שיש לבדוק בכל הקשור על ביטוח תאונות אישיות בהתאמה אישית הוא אילו סוגי נכויות מפורטות בפוליסה ומה היא מכסה, לרבות כיסוי תאונות אישית בזמן הריון, לידה, עיסוקים בעלי סיכונים מיוחדים, תחביבים מאתגרים, ועוד.

 

 

המידע האמור הוא מידע כללי בלבד ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות עפ"י תנאי הפוליסה או ככלי לפרשנות. התנאים המחייבים

הם תנאי הפוליסה בלבד ובכל מקרה של סתירה בין עלון זה לבינם, יגברו תנאי הפוליסה. לחברה הזכות לעדכן את התעריפים

המופיעים בעלון לפי שיקול דעתה הבלעדי, בכל עת. האמור בעלון זה אינו תחליף לייעוץ המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם.

אני רוצה להצטרף

ביטוח בריאות
נדרש למלא את כל שדות הטופס