דלג לתוכן

חיסכון פנסיוני - למה במגדל?

כי בשביל הכסף שלך דרושים שני דברים: ביטחון וצמיחה

מגדל מובילה את תחום החיסכון הפנסיוני בישראל. למעלה מ- 1.9 מיליון לקוחות, פרטיים ועסקיים, מפקידים בידיה את הכסף הכי חשוב בחיים. בגלל העוצמה, בגלל היציבות, בגלל האמינות, בגלל הביטחון. מגדל היא הבחירה הטבעית, כבר למעלה מ- 80 שנה.

שיקולים בבחירת מגדל לניהול החיסכון הפנסיוני:

 • איתנות פיננסית וניסיון מקצועי:
  מגדל מנהלת את כספי החיסכון הפנסיוני של הציבור בישראל כבר למעלה מ- 80 שנה. 170 מיליארד ₪ נכסים מנוהלים במגדל בתכניות ביטוח, פנסיה ופיננסים, על ידי אנשי השקעות עתירי ניסיון וידע מקצועי רב (נכון ל- 31.12.2013). מגדל פועלת תוך שימוש בידע ובניסיון המיטביים בתחומי הפעילות שלה. הקבוצה פועלת ללא הרף לשיפור ולהעמקת המומחיות של עובדיה, סוכניה ומערכותיה.
 • מגוון פתרונות, מובילות וחדשנות:
  מגדל מעמידה לרשות לקוחותיה קשת רחבה ומגוונת של מוצרי ביטוח, פנסיה, גמל ושירותי ניהול נכסים פיננסיים, ונחושה להוביל את המשק הישראלי לצמוח ולהתחדש בכל מגזרי פעילויותיה.
  מגדל ערוכה לאתגרי העידן החדש בתחומי הפנסיה והגמל הביטוח והפיננסים וממשיכה להוביל את הדרך לענף כולו.
 • מידע אישי עדכני לכל לקוח:
  כל לקוח יכול להירשם למידע אישי באתר האינטרנט של החברה ולהיכנס בכל עת, על מנת לקבל עדכונים שוטפים על התוכניות השונות שלו בחברה, הכיסויים הביטוחיים, צבירת החיסכון שלו ועוד.
 • שירות באמצעות למעלה מ- 2,600 סוכנים ובסיוע "מגדל לשירותך":
  לקוחות הקבוצה נהנים משירות אמין ומתקדם לאורך שנים, הן באמצעות למעלה מ- 2,600 סוכני הביטוח הפרוסים ברחבי הארץ ושותפים להצלחתה של הקבוצה, והן בסיוע מוקד "מגדל לשירותך" - מרכז מידע ושירות לקוחות שנכון לסייע לכל לקוח ולתת מענה לכל פנייה.  
 • מעורבות בקהילה ותרומה חברתית:
  כחברה המנהלת את כספי הפנסיה של מרבית הציבור בישראל, רואה עצמה מגדל מחויבת בהעצמת הגיל השלישי ובתרומה לרווחת האוכלוסייה הבוגרת במגוון תחומים, ובהם מתן סיוע הוליסטי לניצולי שואה, הפעלת גמלאים מתנדבים במערכת החינוך ובתפקידי הדרכה שונים, מיזם תעסוקה אינטרנטי לסיוע לבני הגיל השלישי במציאת עבודה והפעלת המרכז לניהול פרישה המסייע במימוש זכויותיהם ובשיפור איכות חייהם. מגדל בקהילה >
 • שירות אישי באמצעות סוכן, בטלפון ובאינטרנט:
  בכל פנייה, שאלה ובקשה תוכל ליצור קשר עם סוכן הביטוח שלך במגדל.
  כמו כן, תוכל לפנות אלינו בטלפון: 03-9201010 או באמצעות האינטרנט.
  צור קשר >