דלג לתוכן

רק בביטוח בריאות מגדל: תור לרופא מומחה תוך 3 ימים בלבד

 

אין דבר חשוב יותר בחייו של אדם מאשר בריאותו שלו ושל יקיריו, שהרי בלעדיה איכות החיים ורמת החיים מדרדרות במהירות וגורמות לסבל רב לחולה עצמו ולבני משפחתו, הן במישור הפיזי והרגשי והן במישור הכלכלי.

ביטוח בריאות מגדל שם לעצמו מטרה עליונה להבטיח לכם שבכל מקרה של גילוי מחלה או מצב חירום רפואי – מבוטחי הפוליסה יקבלו את הטיפול המהיר, הטוב והמקיף ביותר, בדרך יעילה ומדויקת, כך שאתם תוכלו להתרכז רק בהחלמה ובשיקום, ללא כאבי ראש מיותרים.

אחד היתרונות הבולטים במסגרת כיסויי ביטוח הבריאות מגדל הוא האפשרות לקבוע תור מהיר לרופא מומחה בתוך 3 ימי עסקים בלבד, שהרי זמן ההמתנה לקבלת ייעוץ או בדיקת רופא מומחה מהווה גורם קריטי עבור אדם המצוי במצוקה בריאותית ונפשית, ורוצה למצוא את הפתרון הרפואי הטוב ביותר עבורו בזמן הקצר ביותר.

בנוסף, מהירות התורים מהווה גורם קריטי לאבחון ולהצלחת הטיפול הרפואי, ואף אחד לא רוצה לבזבז זמן יקר בהמתנה ממושכת לתור. בשל כך, רק מבוטחי הבריאות במגדל זכאים לפגוש רופא מומחה בכל תחום בתוך 3 ימי עסקים בלבד, מתוך ידיעה ברורה שכשהתור מהיר יותר - האבחון ייעשה מהר יותר והטיפול הרפואי יהיה אפקטיבי יותר.


מיטב הרופאים תוך 3 ימים
כשמערכת הבריאות הציבורית סובלת מעומס רב - זמן ההמתנה לבדיקת רופא מומחה הוא קריטי עבור החולה המעוניין למצוא מזור לכאביו מהר ככל האפשר, ומצוי במצוקה בריאותית ונפשית כאחד. בנוסף, לצד החשיבות למהירות התור, גם איזור מגוריו של החולה מהווה גורם קריטי באיכות הטיפול, ולכן קיימת חשיבות רבה לפריסה הארצית הנרחבת שמציעה מגדל למבוטחי ביטוח הבריאות שלה. כך למשל, פעמים רבות נאלץ חולה להמתין לתור לרופא מומחה זמן רב מדי, בעוד שבערי הפריפריה, בשל העובדה שיש פחות רופאים מומחים, הדבר עלול להימשך שבועות וחודשים ארוכים. שירותי התור המהיר של מגדל מציעים גם פריסה ארצית רחבה, כך שהמומחים יהיו זמינים עבורכם בכל מקום בו תהיו - במרכז הארץ, או בפריפריה.

כך, נספח ייעוץ ובדיקות אבחנתיות (אמבולטורי) של מגדל, מספק לכם תוכנית חדשה ופורצת דרך, המאפשרת לקבוע תור אצל רופא מומחה בתוך 3 ימי עסקים בלבד, ולבחור את הרופא הרצוי לכם מבין רשימה ארוכה של רופאים שבהסכם הנמצאים בפריסה ארצית רחבה. במסגרת הנספח האמבולטורי של מגדל - כשיתעורר הצורך הרפואי - תהיו זכאים לייעוץ ולבדיקות של רופא מומחה במהירות רבה. מבוטחים המצטרפים לנספח האמבולטורי של מגדל לייעוץ ובדיקות אבחנתיות - יקבלו בנוסף גם הכוונה לבחירת הרופאים המומחים המתאימים להם, יפגשו כאמור עם רופא מומחה בתוך 3 ימים, וכן יוכלו לבצע בדיקה אבחנתית אצל ספקים שבהסדר בתוך 2 ימי עסקים וקבלת פיענוח בתוך 2 ימי עסקים נוספים, כך שכעבור ימים ספורים מאז התעורר החשד לבעיה הרפואית, הם כבר יוכלו לקבל טיפול.


ואפשר גם אונליין
מוצר ביטוחי נוסף הוא שירות ייעוץ אונליין הניתן ככתב שירות נפרד, שאינו במסגרת הנספח האמבולוטורי , ומזכה אתכם באפשרות להתייעצות עם רופא אונליין בזמינות גבוהה ללא צורך להגיע פיזית למרפאה, וללא הגבלה במספר ההתייעצויות. שירותי האונליין המתקדמים והחדשניים הללו כוללים ייעוץ עם רופא מומחה אונליין בתוך 3 ימי עסקים בהשתתפות עצמית או ייעוץ אונליין מרופא משפחה ללא השתתפות עצמית. הייעוץ ניתן עד 90 דקות מיום הפנייה למוקד, ובסיומו תקבלו סיכום רפואי מקצועי, כולל מרשמים, הפנייה למיון והמלצות להמשך טיפול, אם צריך.

 

המידע האמור הוא מידע כללי בלבד ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות עפ"י תנאי הפוליסה או ככלי לפרשנות. התנאים המחייבים הם תנאי הפוליסה בלבד ובכל מקרה של סתירה בין כתבה זו לבינם, יגברו תנאי הפוליסה. לחברה הזכות לעדכן את התעריפים המופיעים בכתבה לפי שיקול דעתה הבלעדי, בכל עת. האמור בכתבה זו אינו תחליף לייעוץ המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם. 

אני רוצה להצטרף

ביטוחי בריאות
נדרש למלא את כל שדות הטופס
  • יש לך כבר ביטוח בריאות פרטי?