דלג לתוכן

רק למגדל יש תור לבדיקות אבחנתיות בתוך יומיים

 

אין דבר חשוב יותר בחייו של אדם מאשר בריאותו שלו ושל יקיריו, שהרי בלעדיה איכות החיים ורמת החיים מדרדרות במהירות וגורמות לסבל רב לחולה עצמו ולבני משפחתו, הן במישור הפיזי והרגשי והן במישור הכלכלי.
ביטוח בריאות מגדל שם לעצמו מטרה עליונה להבטיח לכם שבכל מקרה של גילוי מחלה או מצב חירום רפואי - מבוטחי הפוליסה יקבלו את הטיפול המהיר, הטוב והמקיף ביותר, בדרך יעילה ומדויקת, כך שאתם תוכלו להתרכז רק בהחלמה ובשיקום, ללא כאבי ראש מיותרים. 
אחד המרכיבים הבולטים בפוליסת ביטוח בריאות מגדל היא האפשרות לקבוע תור לבדיקות אבחנתיות בתוך 2 ימי עסקים בלבד, שהרי ידוע שבדיקות אלה, ובעיקר MRI ו-CT מספקות מידע רפואי רב על מצב החולה, וחיוניות מאוד להמשך הטיפול בו. יחד עם זאת, מדובר במכשור יקר מאוד שלא תמיד זמין באופן מיידי, מה שגורם להמתנה לתור שיכולה להיארך שבועות וחודשים ממושכים, דבר שבלא מעט מקרים עלול לגרור להשלכות בריאותיות חמורות.
רק מבוטחי ביטוח הבריאות מגדל זכאים לקבוע תור לבדיקות אבחנתיות (מתוך רשימת נותני שירות שבהסדר) בתוך שני ימי עסקים בלבד, כשבנוסף פיענוח הבדיקות ע"י הרופא המתאים ייעשה בתוך יומיים נוספים בלבד.
מבוטחים המצטרפים לנספח האמבולטורי של מגדל לייעוץ ובדיקות אבחנתיות - יקבלו בנוסף גם הכוונה לבחירת הרופאים המומחים המתאימים להם, יפגשו עם רופא מומחה בתוך 3 ימי עסקים (מתוך רשימת רופאים שבהסדר), וכן יוכלו לבצע בדיקה אבחנתית אצל ספקים שבהסדר בתוך 2 ימי עסקים וקבלת פיענוח בתוך 2 ימי עסקים נוספים. זאת בנוסף לאפשרות לקבוע תור מהיר לרופא מומחה בתוך 3 ימי עסקים בלבד.
כמו כן, במסגרת הנספח האמבולטורי בביטוח הבריאות של מגדל, תוכלו לבחור מבין שורה ארוכה של נותני שירותים שבהסכם, או לקבל החזר כספי עבור ייעוץ פרטי. בנוסף, ניתן להוסיף כיסוי ביטוחי לצורך טיפולי שיקום ואביזרים, טיפולי התפתחות הילד, בדיקות להפרעות קשב וריכוז, לקויות למידה לילדים וסל הריון מורחב.

נספח ייעוץ, בדיקות אבחנתיות והריון: הטיפול הטוב ביותר - בזמן הקצר ביותר

המבוטחים בנספח לשירותי ייעוץ רפואי, בדיקות אבחנתיות ובדיקות הריון של מגדל זכאים לסל רחב של שירותים רפואיים שלא במסגרת אשפוז, המגלמים שורה ארוכה של שירות רפואי מיטבי:

  • ביצוע בדיקה אבחנתית, לרבות אולטרה-סאונד, בדיקות הריון, MRI או CT אצל ספקים שבהסדר בתוך 2 ימי עסקים, וקבלת פיענוח התוצאות בתוך 2 ימי עסקים נוספים
  • 4 התייעצויות בשנה עם רופא מומחה (כולל התייעצות עם פסיכיאטר) וקביעת תור עם רופאים מומחה מתוך רשימה שבהסדר, תוך שלושה ימי עסקים  בלבד
  • כיסוי עבור כל בדיקה אבחנתית שעלותה יותר מ-250 ₪
  • מידע רפואי הכולל הכוונה לרופאים ולמומחים ותיק מחלה המכיל מידע אודות הניתוח, הטיפול הרפואי או הבדיקה הנדרשת
  • 12 טיפולי פיזיותרפיה בשנה
  • סל הריון מורחב הכולל כיסוי לבדיקות הריון שעלות כל אחת עולה על 250 ₪, והחזר הוצאות לבדיקות גנטיות, שמירת דם טבורי, קורס הכנה ללידה, מלונית לאחר לידה ויועצת הנקה
  • אפשרות להוספת כיסוי לטיפולי התפתחות הילד, ובהן בדיקות אבחון הפרעות קשב וריכוז ו/או לקויות למידה לילדים עד גיל 20
  • אפשרות להוספת כיסוי לשיקום ואביזרים רפואיים
  • אפשרות להיפגש עם רופא מומחה שבהסכם בתוך 3 ימי עסקים

 

המידע האמור הוא מידע כללי בלבד ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות עפ"י תנאי הפוליסה או ככלי לפרשנות. התנאים המחייבים הם תנאי הפוליסה בלבד ובכל מקרה של סתירה בין כתבה זו לבינם, יגברו תנאי הפוליסה. לחברה הזכות לעדכן את התעריפים המופיעים בכתבה לפי שיקול דעתה הבלעדי, בכל עת. האמור בכתבה זו אינו תחליף לייעוץ המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם. 

אני רוצה להצטרף

ביטוחי בריאות
נדרש למלא את כל שדות הטופס
  • יש לך כבר ביטוח בריאות פרטי?