דלג לתוכן

רק בביטוח בריאות מגדל: תור מהיר, סל תרופות נרחב, מיטב הרופאים

אין דבר חשוב יותר בחייו של אדם מאשר בריאותו שלו ושל יקיריו, שהרי בלעדיה איכות החיים ורמת החיים מדרדרות במהירות וגורמות לסבל רב לחולה עצמו ולבני משפחתו, הן במישור הפיזי והרגשי והן במישור הכלכלי.

ביטוח בריאות מגדל שם לעצמו מטרה עליונה להבטיח לכם שבכל מקרה של גילוי מחלה או מצב חירום רפואי - מבוטחי הפוליסה יקבלו את הטיפול הטוב והמקיף ביותר, בדרך מהירה, יעילה ומדויקת, כך שאתם תוכלו להתרכז רק בהחלמה ובשיקום, ללא כאבי ראש מיותרים.
ביטוח בריאות פרטי מגדל יספק לכם מענה מקיף ומקצועי בדיוק בזמן שבו אתם זקוקים יותר מכל לייעוץ ולטיפול הרפואי הטובים ביותר. פוליסות הבריאות מגדל מציעות עולם רפואי חדשני ומתקדם, וכוללות בין היתר, ניתוחים בכיסוי מלא בארץ ובחו"ל, סל התרופות הרחב בישראל, השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל בכיסוי מלא, חוות דעת שניה וליווי רפואי אישי, שירותי תור מהיר בתוך 3 ימים, בדיקות אבחנתיות בתוך יומיים ופענוח תוך יומיים נוספים. כל אלו יאפשרו למבוטח להתחיל לטפל במחלה כמה שיותר מהר.

אז למה כדאי להצטרף אל ביטוח בריאות מגדל?
כי רק בביטוח בריאות מגדל - תור לרופא מומחה בתוך 3 ימים
כאשר אתם זקוקים לרופא מומחה בדחיפות – כל דקה חשובה ואסור לבזבז זמן יקר. רק מבוטחי הבריאות במגדל זכאים לתור מהיר לרופא מומחה מתוך רשימת רופאים שבהסדר, בתוך 3 ימי עסקים בלבד, מתוך ידיעה ברורה שכשהתור מהיר יותר - האבחון ייעשה מהר יותר והטיפול הרפואי יהיה אפקטיבי יותר

כי רק בביטוח בריאות מגדל - תור לבדיקות אבחנתיות בתוך יומיים
בדיקות אבחנתיות רבות כמו MRI ו-CT מספקות מידע רפואי רב על מצב החולה, וחיוניות להמשך הטיפול בו. יחד עם זאת, מדובר במכשור יקר מאוד שזמינותו לעיתים מוגבלת, מה שגורם להמתנה לתור שיכולה להמשך שבועות וחודשים ארוכים, ולגרום – במצבים מסוימים - להשלכות בריאותיות חמורות.
רק מבוטחי הבריאות של מגדל מקבלים תור לבדיקות אבחנתיות ולבדיקות הריון (מתוך רשימת נותני שירות שבהסדר) בתוך שני ימי עסקים בלבד ופיענוח ע"י הרופא המתאים בתוך יומיים נוספים.

כי בביטוח בריאות מגדל - רשימת הרופאים המנתחים הרחבה בישראל
כשמתעורר צורך בניתוח, חשוב לבצעו במהירות האפשרית, אך לא פחות חשוב היא היכולת לבחור את המנתח המתאים והטוב ביותר למשימה. ביטוח בריאות מגדל, מעמיד לשירותכם כ-1,200 מנתחים מהבכירים ביותר בארץ, הנמצאים בפריסה ארצית רחבה ביותר, כך שתוכלו לבחור את המנתח הטוב ביותר באזור הנוח לכם ביותר.

כי רק בביטוח בריאות מגדל - סל התרופות הרחב ביותר והיחיד ללא השתתפות עצמית
פעמים רבות טיפול בבעיה רפואית דורש מתן תרופה חיונית שלא תמיד כלולה בסל התרופות הממלכתי, ועלותה עשויה להאמיר לסכומים גבוהים מאוד. כדי לא להגיע למצב שחס וחלילה מטופל יימנע מצריכת תרופה בשל עלותה הגבוה – ביטוח בריאות מגדל מציע את סל התרופות מהרחבים בישראל, הכולל כיסוי לתרופות שאינן כלולות בסל הבריאות וכן תרופות בהתאמה אישית, תרופות למחלות נדירות, ועוד, וכל זאת ללא כל צורך בהשתתפות עצמית. 

כי רק בביטוח בריאות מגדל - שירות קונסיליום בראשות פרופ' גבי ברבש
במצבים בריאותיים מורכבים של מחלה או בעיה רפואית מתמשכת, בהם ישנן כמה דרכי טיפול ולא תמיד ברור איזו תספק את המענה המיטבי - החולה ובני המשפחה שרויים במתח, חרדה ולעיתים בסכנת חיים, ונדרשים לקבל החלטות גורליות.
רק ביטוח הבריאות של מגדל מאפשר לכם להיעזר בשירות קונסיליום יוקרתי - פורום רופאים בכירים, מהמובילים בארץ, בראשות פרופ' גבי ברבש, שילמד את המקרה לעומק, ילווה אותו באדיקות וימצא עבור החולה את הפתרון הרפואי האופטימלי.

 

המידע האמור הוא מידע כללי בלבד ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות עפ"י תנאי הפוליסה או ככלי לפרשנות. התנאים המחייבים הם תנאי הפוליסה בלבד ובכל מקרה של סתירה בין כתבה זו לבינם, יגברו תנאי הפוליסה. לחברה הזכות לעדכן את התעריפים המופיעים בכתבה לפי שיקול דעתה הבלעדי, בכל עת. האמור בכתבה זו אינו תחליף לייעוץ המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם. 

אני רוצה להצטרף

ביטוחי בריאות
נדרש למלא את כל שדות הטופס
  • יש לך כבר ביטוח בריאות פרטי?