דלג לתוכן

כל הסיבות לרכישת ביטוח בריאות לילדים שלכם

מרגע לידתם, אנו רוצים להעניק לילדים שלנו את הכי טוב שיש - את החינוך הכי איכותי, האוכל הכי מזין, וכמובן - את שירותי הבריאות הטובים והמקצועיים שיש. כמתחייב על-פי חוק, כל ילד במדינת ישראל מכוסה בביטוח בריאות לילדים דרך קופות החולים, המחוייבות לספק לכל תושב, ובכלל זה כמובן גם לילדים, שירותי בריאות בסיסיים, אותם ניתן להרחיב לשירותי בריאות נוספים, הנקראים שב"ן. למרות זאת, ישנם מקרים רבים בהם ביטוח הבריאות הבסיסי של קופות החולים לא מכסה את מכלול הטיפולים הרפואיים להם הילד זקוק במהלך חייו, כמו למשל, ניתוחים מיוחדים והשתלות בחו"ל, או טיפולים בהתפתחות הילד כגון: ריפוי בעיסוק, קלינאית תקשורת ועוד, שההמתנה להם ארוכה ולפעמים אף מגיעה להמתנה של שנה ויותר והורים רבים, שרוצים להעניק לילדיהם את הטיפול הרפואי האופטימלי, בוחרים, בנוסף, לרכוש עבורם גם ביטוח בריאות פרטי.
במסגרת הנספח האמבולטורי בביטוח הבריאות של מגדל ניתן להרחיב את הכיסוי הביטוחי הקיים, הרחבה המאפשרת לכם לבחור עבור הילד את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, את המנתח המתאים ביותר, ואת האבחונים והאביזרים החיוניים לו להתפתחות מלאה ותקינה. בנוסף, ההרחבה הביטוחית מאפשרת להורים שקט נפשי וחוסכת מהם המתנה ממושכת לתור לרופא מומחה, הוצאות כספיות גבוהות, מתח ולחץ, ועוד.

מה כוללת ההרחבה לכיסוי האמבולטורי לילדים?
ביטוח בריאות פרטי מגדל לילדים כולל סל כיסויים רחב ומקיף המותאם לכל שלבי התפתחות הילד. הכיסוי מותנה באבחון בעיות בכל הקשור בהתפתחות הילד על ידי נוירולוג מומחה או רופא מומחה להתפתחות הילד. ניתן להיכנס לביטוח בגילאי 0-18 והשירות ניתן עד גיל 25 לאחר מילוי הצהרת בריאות, ועלות הפרמיה שלו נמוכה מאוד ביחס למגוון השירותים שהוא מציע:

 • כל טיפול הקשור בהתפתחות הילד במקרה של בעיות התפתחות שאובחנו ע"י נוירולוג או רופא מומחה בהתפתחות הילד ומבוצע על ידי פסיכותרפיסט, מרפא בעיסוק, קלינאי תקשורת, פסיכולוג, טיפולים בתנועה, טיפולים באומנות, רכיבה טיפולית, הוראה מתקנת, שחייה טיפולית, טיפול באמצעות בעלי חיים.
 • טיפול וייעוץ בבעיות הרטבה.
 • טיפולים מתקדמים בהפרעות אכילה (בולמיה או אנורקסיה) על פי קביעת פסיכיאטר, כולל יעוץ אצל תזונאית, פסיכולוג או רופא מומחה.

 

כיסויים נוספים לילדים:

 • ייעוץ אונליין מרופא משפחה או ילדים, הניתן 24/7 ללא השתתפות עצמית. הייעוץ עצמו יינתן עד 90 דקות מרגע הפנייה למוקד, כשבסיום יינתן למבוטח סיכום, ובמידת הצורך גם מרשמים, הפנייה למיון והמלצות להמשך טיפול.
 • תור מהיר לאבחון הפרעות קשב וריכוז מסוג MOXO ,BRC ,TOVA תוך 3 ימי עסקים כולל פענוח.
 • תור מהיר לאבחון לקויות למידה - אבחון דידקטי ופסיכודידקטי תוך 10 ימי עסקים כולל פענוח.
 • טיפולי פיזיותרפיה במרפאה או בבית ו/או פיזיותרפיה וירטואלית בטכנולוגיה מתקדמת של מציאות מדומה.
 • מוקד אף אוזן גרון א.ר.ם URGENT המספק מענה טיפולי למגוון בעיות רפואיות דחופות הקשורות לאף אוזן גרון, פנים ולסתות.
 • שירות רחב לרפואה משלימה כולל חדרי מלח ודיקור סיני.

 

ביטוח בריאות מגדל: הטיפול הטוב, המהיר והיעיל ביותר
ביטוח בריאות פרטי מגדל מבטיח לכם את הטיפול הטוב, המהיר והיעיל ביותר בכל מקרה של גילוי מחלה או במצב חירום רפואי. כשיש לכם ביטוח בריאות מגדל, אתם חוסכים מעצמכם הוצאות כספיות גבוהות ובלתי צפויות, ויכולים להתמקד בדבר החשוב באמת - החלמה, שיקום וחזרה לחיים בריאים ומלאים.

ביטוח בריאות פרטי מגדל מותאם אישית למצבכם האישי והרפואי, וכולל מגוון כיסויים רחב עבור טיפולים ומצבי חירום רפואיים:

 • פיצוי כספי בעת גילוי מחלה קשה, ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל, חוות דעת שנייה וליווי רפואי אישי.
 • תור לרופא מומחה תוך 3 ימי עסקים בלבד: כאשר אתם זקוקים לרופא מומחה בדחיפות אין זמן לבזבז, ותור מהיר יאפשר לכם אבחון מהיר יותר ואת הטיפול הרפואי המתאים ביותר.
 • תור לבדיקות אבחנתיות בתוך יומיים: בדיקות כמו MRI ו-CT דורשות שימוש במכשור ייחודי ויקר מאוד שלא תמיד זמין, אולם הן מספקות מידע רפואי חיוני על מצב החולה. ביטוח בריאות מגדל מאפשר לכם לקבוע תור לבדיקות אבחנתיות תוך 2 ימי עסקים בלבד, כשהפיענוח ייעשה בתוך יומיים נוספים.
 • רשימת המנתחים הרחבה בישראל: מבוטחי ביטוח בריאות מגדל רשאים לבחור את המנתח שלהם מתוך רשימה נרחבת של כ- 1,200 רופאים בכירים בפריסה ארצית רחבה, ובכך לקבל את הטיפול המקצועי ביותר במהירות האפשרית.
 • סל התרופות הרחב ביותר ללא השתתפות עצמית: ביטוח בריאות מגדל מציע את סל התרופות הרחב ביותר בישראל, הכולל כיסוי לתרופות שאינן נכללות בסל הבריאות ותרופות למחלות נדירות, וכל זאת ללא צורך בתשלום השתתפות עצמית.
 • שירות קונסיליום: מבוטחי ביטוח בריאות מגדל נהנים משירות קונסיליום יוקרתי - פורום רופאים מהמובילים בארץ, שיחקרו את המקרה הרפואי שלכם ויציעו את שיטת הטיפול המיטבית.

 

 

המידע האמור הוא מידע כללי בלבד ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות עפ"י תנאי הפוליסה או ככלי לפרשנות. התנאים המחייבים הם תנאי הפוליסה בלבד ובכל מקרה של סתירה בין כתבה זו לבינם, יגברו תנאי הפוליסה. לחברה הזכות לעדכן את התעריפים המופיעים בכתבה לפי שיקול דעתה הבלעדי, בכל עת. האמור בכתבה זו אינו תחליף לייעוץ המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם. 

אני רוצה להצטרף

ביטוחי בריאות
נדרש למלא את כל שדות הטופס
 • יש לך כבר ביטוח בריאות פרטי?