דלג לתוכן

פוליסות ביטוח בריאות במגדל

ביטוח בריאות פרטי מגדל נותן לכם מענה ברגעים החשובים באמת. הרגעים בהם צריך את הייעוץ והטיפול הרפואי הטובים ביותר.

רק במגדל, שירות תור לרופא מומחה תוך 3 ימים בלבד.

זמן ההמתנה לקבלת ייעוץ או בדיקת רופא מומחה מהווה גורם קריטי עבור אדם המצוי במצוקה בריאותית ונפשית, ורוצה למצוא את הפתרון הרפואי עבורו במהירות האפשרית.
מגדל מאפשרת למבוטחי ביטוח הבריאות שלה להיפגש עם רופא מומחה מבין רשימה ארוכה של רופאים שבהסכם בתוך 3 ימי עסקים בלבד (!). כך, מייד כשמתעורר חשד ראשוני לבעיה רפואית כלשהי תוכלו לקבל שירותי ייעוץ של רופא מומחה במהירות רבה וללא תוספת פרמיה.

מבוטחים המצטרפים לנספח - האמבולטורי של מגדל - לייעוץ ובדיקות אבחנתיות - גם יקבלו הכוונה לבחירת הרופאים המומחים המתאימים להם, גם יפגשו עם רופא מומחה, בתוך 3 ימי עסקים בהשתתפות עצמית של 250 בלבד לפגישת יעוץ. וגם יוכלו לבצע בדיקה אבחנתית אצל ספקים שבהסדר תוך 2 ימי עסקים וקבלת פיענוח תוך 2 ימי עסקים נוספים.
שירותי התור המהיר לבדיקות אבחנתיות של מגדל כוללים ביצוע בדיקה אבחנתית, לרבות אולטראסאונד, הריון, MRI או CT אצל ספקים שבהסדר בתוך 2 ימי עסקים, וקבלת התוצאות בתוך 2 ימי עסקים נוספים. כמו כן, תוכלו לבחור מבין שורה ארוכה של נותני שירותים שבהסכם או קבלת החזר כספי אם לקחת ייעוץ פרטי. זאת ועוד, במסגרת הנספח האמבולטורי בביטוח הבריאות של מגדל יתן לכם אפשרות להוספת כיסוי לצורך טיפולי שיקום ואביזרים, טיפולי התפתחות הילד, בדיקות להפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה לילדים וסל הריון מורחב.

אנא המתן