דלג לתוכן
אודות מגדל

שחם סוכנות לביטוח

אחת מסוכנויות הביטוח המובילות והגדולות בישראל

שחם סוכנות לביטוח, חברת בת של קבוצת מגדל, הינה אחת מסוכנויות הביטוח המובילות והגדולות בישראל. באמצעות סוכניה הרבים ברחבי הארץ ובהישען על תפיסה ניהולית הוליסטית, שחם מעניקה סל שירותים רחב וכולל בכל ענפי הביטוח ושוק ההון ממנו נהנים אלפי מבוטחים - ארגונים ולקוחות פרטיים. מעטפת שירותים זו כוללת בין השאר ביטוחי חיים, ביטוחי פרט, ניהול הסדרים וכן רשת פתרונות איכותית בכל תחומי הביטוח - ביטוח אלמנטארי, ביטוח דירות, ביטוח עסקים, ביטוח משכנתא, ביטוח מנהלים, פיננסים ועוד. גישתה הייחודית של החברה וניסיונה הרב מאפשרים לנו להציע לכל לקוח ממשפחת שחם את המוצר הטוב והמתאים לו ביותר באופן אישי.

שחם של פעם

סוכנות הביטוח שחם הוקמה בשנת 1972. מאז, צברה שנות וותק, ניסיון מקצועי עשיר וכן ייסדה מערכי הדרכה ולמידה לסוכניה המיומנים המוכרים בכל ענף הביטוח. במהלך 43 שנות פעילותה מהווה שחם "בית-ביטוח" ידידותי, מקצועי, יציב ונאמן, אליו מגלים לקוחותינו נאמנות צרכנית ארוכת שנים. שנות העשייה הרבות של שחם בענף הביטוח והפנסיה, אפשרו לנו במהלך השנים - ומאפשרים לנו כיום - לספק לסוכנינו, עובדינו ולקוחותינו שירותים מיטביים הדרושים להצלחתם הכלכלית והאישית.

שחם כיום

שחם, הנמצאת בשנים האחרונות בבעלות מלאה של חברת מגדל, פועלת על פי תרבות ארגונית, תפיסה ניהולית ופילוסופיה שיווקית ייחודית. לפיהן, תפקידנו הוא לשמור על העושר המשפחתי של לקוחותינו. תפיסה ייחודית זו היא שהביאה את שחם למיקומה הגבוה בדירוג סוכנויות הביטוח והיא זו המאפשרת לנו להציע בשוק סוכנויות הביטוח התחרותי מימד משמעותי של יציבות עסקית ופיננסית, מוניטין, שירות אמין ומומחיות בהתאמת מוצרי ביטוח לצרכי לקוחותינו.
שחם מעסיקה כ- 100 עובדים שכירים ומאגדת בתוכה 260 סוכנים בעלי תיק ביטוח עצמאי המקבלים משחם שירותי מטרייה מגוונים ומקיפים. סך פעילותה של שחם מניבה פרמיה שנתית כוללת של כ- 2.3 מיליארד ₪ בכל תחומי הפעילות.

שחם ללקוח

שחם מתייחסת אליכם - לקוחות פרטיים וארגונים המבוטחים בשחם - כאל משפחות השייכות למשפחה אחת גדולה: משפחת שחם. ערכי המשפחה הכוללים נאמנות, תמיכה, הדדיות, ראייה ארוכת טווח ואחריות הדדית - הם ערכים על פיהם אנחנו פועלים בכל עת. שחם בנויה על פי המתכונת הקמעונאית של One Stop Shop ולכן, בשחם תמצאו פתרונות יציבים בתחום הביטוח ושוק ההון וכן פתרונות מותאמים לצרכים אינדיבידואליים המהווים יחד את קשת הפתרונות השלמה לה אתם זקוקים.

שחם לסוכנים 

על פי "המודל המשפחתי" של שחם, אנו מעניקים לסוכנינו קורת גג ותנאי צמיחה בסיסיים ומתקדמים גם יחד. כלל הסוכנים מקבלים מאיתנו את הידע והכלים הדרושים להם כדי לצמוח ולהצליח. 260 סוכני שחם הם מומחים בתחומי ביטוח ופיננסים, כאשר על פי מדיניות החברה, אנחנו משקיעים משאבים עצומים בפעילותם, מייעלים את עבודתם על ידי מחשוב מתקדם ושירותים אדמיניסטרטיביים ומעניקים להם הדרכה, אימון ושירותי פיתוח עסקי.

שחם עם הפנים קדימה 

בחזונה, רואה עצמה שחם כממונה על שמירת והרחבת העושר המשפחתי והעסקי של לקוחותיה ותמשיך לפעול כך בעתיד. מילות המפתח המרכיבות את חזונה של שחם הן: להיות, לפעול, לשמש, להוות, לכבד. להלן עקרונותיה המנחים של שחם לאורך השנים:

  • להיות למופת לאזרחי מדינת ישראל, ארגונים ופרטיים, בהתנהגות האישית ובתרבות הארגונית, המושתתים על:

- יחס של כבוד הדדי.
- יושר פנימי.
- הערכה.
- סבלנות וסובלנות.

  • לפעול לכך שאזרחי ישראל יהיו מבוטחים ושבעי רצון מהמוצר ומרמת השירות של הסוכן.
  • לשמש דוגמא ומופת לכל ארגון העוסק בביטוח ובכספים.
  • להוות דוגמא בשאיפה למצוינות והתחדשות מתמדת, תוך לקיחת יעדים גדולים ונועזים.
  • לכבד את הסוכנים והעובדים ולשקוד ללא הרף לקידומם ורווחתם בתחום המקצועי והאישי.
צור קשר שחם סוכנות ביטוח
צור קשר

שחם סוכנויות ביטוח בע"מ
שהם 9 קרית מטלון פ"ת
טלפון: 03-9206666
פקס: 03-9211338
לאתר שחם >