דלג לתוכן
אודות מגדל
אודות מגדל

מגדל מקפת

פתרונות פנסיה, גמל והשתלמות מבית מגדל

מגדל מקפת היא אחד הכוחות המניעים את התנופה בתחום החיסכון הפנסיוני בישראל, ומהווה גורם מרכזי בזירה של קרנות הפנסיה. מגדל מקפת מנהלת את קרנות הפנסיה "מקפת אישית" - קרן פנסיה חדשה מקיפה ואת "מקפת משלימה" - קרן פנסיה חדשה כללית. כמו כן , מנהלת מגדל מקפת קופות גמל וקרנות השתלמות.

מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ הוקמה בשנת 1995, ומאז הוכיחה עצמה כחברה יציבה, גדולה, מתחדשת ומובילה באיכות ובאמינות בישראל. בחודש ספטמבר 2004, נרכשה השליטה במגדל מקפת על ידי חברת הביטוח מגדל, חברת הביטוח הפנסיוני הגדולה בישראל.
רכישת מגדל מקפת על ידי קבוצת מגדל יוצרת שילוב טוב של היכולת הפנסיונית של מגדל מקפת בנושא פנסיה, גמל והשתלמות, עם הגב הביטוחי הגדול והחזק במדינה.

החל מתאריך 1.1.2006 מוזגו כל קרנות הפנסיה של קבוצת מגדל עם ולתוך קרן אחת. המיזוג כלל את קרנות הפנסיה: מקפת אישית, תאוצה, יוזמה חדשה ותנופה - לקרן אחת גדולה, יציבה, מבוזרת מבחינת אוכלוסיית מבוטחיה ואיכותית - 'מגדל מקפת אישית'.

בשנת 2011 מוזגו החברות לניהול קופות גמל וקרנות השתלמות - מגדל ניהול קופות גמל בע"מ, מקפת החדשה ניהול קופות גמל בע"מ ומגדל גמל פלטינום בע"מ לתוך חברת מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ. לאחר המיזוג מגדל מקפת הינה הגוף המנהל את כל קרנות הפנסיה וקופות הגמל בקבוצת מגדל.

בספטמבר 2011 מוזגו קופות הגמל, המתופעלות במערכת דב סיני כמפורט בקישור שלהלן >
בינואר 2012 מוזגו קופות הגמל המתופעלות ע"י לאומי כמפורט בקישור שלהלן > 
בינואר 2014 מוזגו קופות הגמל וקרנות ההשתלמות כמפורט בקישור שלהלן >

לאחר המיזוגים הנ"ל למגדל מקפת יש קרן השתלמות אחת: מגדל השתלמות (11 מסלולי השקעה), קופת גמל לתגמולים ופיצויים אחת: מגדל לתגמולים ולפיצויים (8 מסלולי השקעה), קופת גמל למטרת מחלה: מקפת דמי מחלה, קופה מרכזית לפנסיה תקציבית: מגדל תקציבית, וקופת גמל מרכזית לפיצויים: מגדל מרכזית לפיצויים.

מגוון מוצרים

כיום, למגדל מקפת מגוון מוצרים: קרן פנסיה חדשה מקיפה, קרן פנסיה חדשה כללית, קופות גמל לא משלמות לקצבה, קרנות השתלמות, קופה מרכזית לדמי מחלה ותקופה מרכזית תקציבית, וקופה מרכזית לפיצויים המאפשרים לה להעניק ללקוחותיה מוצר טוב ושלם והמתאים לעמיתים - על פי צרכיהם והעדפותיהם.

מגדל מקפת אישית - קרן הפנסיה השנייה בגודלה

מגדל מקפת אישית הינה קרן הפנסיה השנייה בגודלה בישראל, ויציבותה ועוצמתה אינן מוטלות בספק, המונה כ- 800,000 מבוטחים, ויתרת נכסים של כ- 43.5 מיליארד ש"ח. (נכון ליום 31.12.2014).

דמי גמולים לשנת 2014 הינם כ- 5.2 מיליארד ₪.

אוכלוסייה מבוטחת

יציבותה ועוצמתה של כל קרן פנסיה - בה טווחי החיסכון הינם ארוכים - תלויה רבות לא רק בכמות המבוטחים, אלא גם בסוג המבוטחים. מגדל מקפת - בזכות יתרונותיה הפכה עם השנים לקרן אשר נבחרה על ידי מגוון רחב של חברות, גופים ציבוריים ומפעלים רבים ממגזרים שונים, ובמשך שנות פעילותה קלטה מגדל מקפת אוכלוסייה מגוונת ואיכותית של מבוטחים, ממיטב המפעלים והחברות בארץ.

מגדל השתלמות הינה קרן ההשתלמות הגדולה ביותר בשוק קרנות ההשתלמות והיא מנהלת נכסים בהיקף של כ- 13.5 מיליארד ₪ (נכון לדצמבר 2014).

מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ
צור קשר

מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ

רחוב אפעל 4 קרית אריה, פתח תקווה, ת.ד 3063 

לשכת מנכ"ל
טלפון: 076-8868359

לאתר מקפת >