מדריך לבחירת ביטוח בריאות פרטי בהתאמה לצרכיך  

תפקידו של ביטוח הבריאות הפרטי הוא לוודא שבזמן אמת, בנושא כה מהותי – בריאות, תקבל את המענה הטוב ביותר ויועמדו לרשותך האמצעים הדרושים, אשר יאפשרו לך להתמודד עם מחלה או מצב בריאותי לא צפוי 

 
אחת השאלות הנשאלות ביותר בעולם הביטוח בכלל ובמוצר כמו ביטוח בריאות בפרט, היא כיצד תבחר את הביטוח המתאים ביותר עבורך. לא פשוט להתמצא בהיצע גדול כל כך, ובניגוד למוצרי ביטוח אחרים כמו ביטוח דירה או רכב, בהם מושם דגש בעיקר על עלויות כספיות, הרי שבביטוח בריאות השיקול המכריע הוא איכות הביטוח, או הערך המוסף שלו על פני הביטוח הבסיסי הקיים בקופת החולים. 

לפני שבוחרים ביטוח בריאות, יש כמה נושאים שחשוב לתת עליהם את הדעת:


אתה בריא?
שאלת המפתח היא האם אתה אדם בריא ומהי ההסטוריה הרפואית שלך (ולעיתים של קרוביך). כשאין בעיה רפואית ידועה, המבחר גדול ומרבית תכניות ביטוח הבריאות הפרטיות פתוחות בפניך. במידה ויש לך נכות או מחלה כלשהי, המבחר יצטמצם באופן משמעותי ויהיה עליך לבחור את מי מבין החברות שיסכימו לקבלך לאחר הצהרת בריאות.

 

הגודל כן קובע!

כדאי לרכוש את ביטוח הבריאות שלך בחברת ביטוח גדולה וותיקה.
לחברה כזו ניסיון רב יותר בתחומה, מערך שירות לקוחות גדול יותר ובאופן טבעי, היצע נרחב יותר של כיסויים ביטוחיים, מגוון שירותים וטיפולים בארץ ובחו"ל, רופאים מומחים בהסדר ועוד. 

 

מה אתה צריך?

הגדר את הצרכים שלך מביטוח בריאות, בהתחשב בגילך, מינך, מצבך הבריאותי ואורחות חייך. אם את אישה צעירה או בשלבי הקמת משפחה, ביטוח בריאות המציע כיסוי הריון מורחב וכולל שירותים ייחודיים, יכול להוות שיקול משמעותי עבורך בבחירת הפוליסה המתאימה לך ביותר.

 

התאמה לצרכים משתנים
בחר ביטוח בריאות בחברה המציעה כיסויים והרחבות לפוליסה הבסיסית, שניתן לרכוש גם במהלך תקופת הביטוח. כך תוכל להתאים בצורה מיטבית את תכנית הביטוח שלך לצרכיך המשתנים במהלך החיים, בהתאם לגילך, מצבך הבריאותי ותחומי העניין שלך.
 


רגע האמת

הרשתות החברתיות והאינטרנט מלאים בהכפשות על חברות ביטוח שאינן משלמות למבוטח את התגמולים המגיעים לו במקרה של תביעה. בחר בחברת ביטוח אמינה, לה היסטוריה חיובית של תשלום תביעות. 

 

אוהב שירות אישי?
למי יש זמן להמתין כחודשיים לרופא מומחה? איך תדע לבחור את הרופא הנכון עבורך?
חברות הביטוח מציעות כיום שירותים אישיים שונים, מותאמים לצרכי הלקוח, שמטרתם להקל עליך ולאפשר לך לקבל את הטיפול הטוב ביותר.

 

לסיכום, לא כל ביטוח פרטי שעולה יותר כסף, הוא בהכרח גם טוב יותר לכולם. מגוון המוצרים כיום יכול לאפשר לך לבחור את ביטוח הבריאות המתאים ביותר עבורך, ולהתחשב לאורך זמן בצרכים המשתנים של חייך. בדוק, למד, השווה והעיקר – תהיה בריא.

 

קבלת הצעה
שם מלא
תעודת זהות
טלפון נייד
דוא"ל
*כל השדות הינם שדות חובה
 
כתבות נוספות
 
הדפס שלח לחבר צור קשר
 מגדל חברה לביטוח בע"מ
.

האמור בסקירה זו מובא לידיעה כללית בלבד, ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות עפ"י תנאי הפוליסות ו/או חברות הביטוח או ככלי לפרשנות;
אין בסקירה זו להוות הצעה, המלצה, יעוץ או חוות דעת לעשות פעולה או להמנע ממנה, והיא אינה מחליפה יעוץ ו/או שיווק מקצועי,
המותאם אישית לכל אדם. האמור כפוף לכיסויים הביטוחיים הנרכשים, ותנאי חברות הביטוח השונות.

הודעת מערכת סגור חלון

הודעת מערכת

הודעת שגיאה סגור חלון
 
סגור חלון
אנא המתן.
טוען
סגור חלון