5 טיפים לאורח חיים בריא  

גופנו מצוי במצב של לחץ כמעט תמידי ולכן אספנו מספר טיפים שיסייעו לך לנהל אורח חיים רגוע ובריא יותר 

אורח חיים בריא הוא שילוב של כמה וכמה אלמנטים כגון: סביבה, תזונה, חברה וכו'. הדרך למציאת אורח החיים הנכון בשבילך היא לא תמיד פשוטה וברורה ולעיתים דורשת זמן וניסיונות רבים.
 

סביבת חיים
סביבה עמוסה ומבולגנת יכולה להשפיע מאוד על רמת האנרגיה של האדם ולגרום לו ליותר לחצים. מנגד, חיים בסביבת מחייה נקייה, מסודרת , אסתטית ומרגיעה יכולה להוות מפלט מכל לחצי היום ולעזור מאד בהתמודדות היומיומית של אדם.
תכנון זמן נכון
שמירה על לוח זמנים מסודר, שימוש נכון במשאבי הזמן המצויים בידך והתנגדות לדרישות מוגזמות מהסביבה אשר גוזלות זמן בצורה מיותרת, יכולים לגרום לך להרגיש הרבה פחות לחוץ, טרוד ותזזיתי. כך גם תמצא את עצמך עם הרבה יותר זמן לעשות את הדברים שאתה אוהב ואשר מסבים לך אושר.
צור לעצמך מעגל חברתי תומך
מעגל חברתי תומך או אפילו חבר או בן משפחה קרוב שאפשר לסמוך עליו בזמן צרה וליהנות מחברתו יכול לשפר את איכות החיים שלך בצורה רבה. לכן אם תתאמץ לחיזוק קשרים חברתיים אלו בהווה תראה כי תצא מכך נשכר בעתיד.
שמור על הגוף שלך
גוף בריא חזק ובמצב טוב יעמוד טוב יותר בלחצי החיים היומיומיים, לעומת זאת גוף חלש ולא בריא יכול ליצר הרבה בעיות לא רצויות ובלתי צפויות. תזונה נכונה, התעמלות בצורה קבועה, שינה טובה, טיפולי בריאות שונים - כל אלו יעזרו לך לשמור על הגוף ולחזקו.
שמור על הנפש שלך
גופנו מצוי במצב של לחץ כמעט תמידי אך ראשנו הוא שאוגר את כל הלחץ הנ"ל, כך שחוויה מעיקה או שלילית יכולה להיחקק במוחנו ולהשפיע עלינו הרבה מעבר לזמן התרחשותה. מסיבה זו יש לנסות ולתת גם לראש מנוחה על ידי תרגול תרגילים שונים להורדת מתח אשר יסייעו בהרגעת המוח בכדי לאפשר לו להתמודד עם חוויות יום המחר בצורה טובה יותר.

 

קבלת הצעה
שם מלא
תעודת זהות
טלפון נייד
דוא"ל
*כל השדות הינם שדות חובה
 
כתבות נוספות
 
הדפס שלח לחבר צור קשר
 מגדל חברה לביטוח בע"מ
.

האמור בסקירה זו מובא לידיעה כללית בלבד, ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות עפ"י תנאי הפוליסות ו/או חברות הביטוח או ככלי לפרשנות;
אין בסקירה זו להוות הצעה, המלצה, יעוץ או חוות דעת לעשות פעולה או להמנע ממנה, והיא אינה מחליפה יעוץ ו/או שיווק מקצועי,
המותאם אישית לכל אדם. האמור כפוף לכיסויים הביטוחיים הנרכשים, ותנאי חברות הביטוח השונות.

הודעת מערכת סגור חלון

הודעת מערכת

הודעת שגיאה סגור חלון
 
סגור חלון
אנא המתן.
טוען
סגור חלון