איך לחסוך בהוצאות הבית? 

אתם מעוניינים להפריש כסף לחיסכון חודשי ולא יודעים היכן אפשר להצטמצם? מתי בפעם האחרונה הצצתם בהוצאות הבית הקבועות שלכם? 

 
מתי בפעם האחרונה ווידאתם שהחיוב בחשבונית לא השתנה, שאתם לא משלמים ריבית גבוהה מידי ושלא נעשתה טעות בחיוב בהוצאות הבית הקבועות שלכם?
מעקב קבוע אחר ההוצאות השוטפות של הבית, יגלה לכם שלעיתים אתם משלמים יותר מידי ויאפשר לכם לחסוך בהוצאות הבית.

כך תעשו זאת נכון:

עברו על חיוב האשראי
עקבו מידי חודש על התדפיס המגיע מחברת כרטיסי האשראי וודאו שאתם מכירים את ההוצאות שלכם. לעיתים תגלו ששם בית העסק ממנו נגבה החיוב אינו תואם לשם העסק שאתם מכירים. אל תתעצלו – חפשו ב-
Google כדי לוודא שההוצאה מוכרת לכם. מעקב זה יאפשר לכם לקבל תמונה על היקף ההוצאות החודשיות שלכם בכל תחום (מזון, דלק, ביגוד, בילויים) ויאפשר לכם לראות היכן כדאי לקצץ.

תכירו את מגדל גמל להשקעה – חוסכים ופודים את הכסף מתי שרוצים! >>

עברו על תלוש השכר שלכם
בדקו שימי המחלה וימי החופשה נספרים לכם באופן התואם לימים עליהם הצהרתם. בדקו שנקודות הזכות נרשמו לכם באופן התואם את מצבכם המשפחתי, למדו מהו גובה ההפרשות לתנאים סוציאליים אותן משלם לכם המעביד ומהו הסכום אותו אתם משלמים וודאו שלא הורידו לכם תשלומי מעביד מיותרים.

תייקו את המסמכים שלכם
הקצו קלסרים עם חוצצים לתיוק הוצאותיכם ולשמירה על חיובים, קבלות ותעודות אחריות. את כל תלושי המשכורת תייקו בחוצץ נפרד, כמו גם כל חיובי האשראי ותשלומי המיסים (מים, ארנונה, חשמל, גז ועוד). מומלץ להקצות תיקייה גם לתעודות ביטוח למיניהן ולדיווחים השנתיים שתקבלו מכל חברת ביטוח בה אתם מבוטחים.

עקבו אחרי התשלומים החודשיים
מידי חודש אנו משלמים גז, מים וחשמל. בדקו האם החיוב השתנה במהלך החודשים החולפים. אם אתם שמים לב שחיוב הגז עלה בחודש האחרון, הזמינו טכנאי לוודא שאין דליפת גז, אם חיוב החשמל עלה, חשבו כיצד תוכלו לצמצמו חזרה. תופתעו כשתגלו כמה תוכלו לחסוך בהוצאות אלה עם טיפת מעקב.

מו"מ עם ספקים
אתם עושים שימוש קבוע בכבלים? זה המקום לחסוך בהוצאות. בדקו מידי פעם את עלויות המתחרים, שאלו את חבריכם כמה הם משלמים ונהלו מו"מ עם הספקית שלכם על גובה החיוב. תתפלאו כמה יבואו לקראתכם בעידן של תחרות. אל תתביישו לעשות דבר דומה עם ספקית האינטרנט והטלפון הסלולרי. לא הצלחתם? אל תחששו להחליף ספק.

דמי ניהול, ריביות, תשואות
בעידן בו הריבית במשק בשפל חסר תקדים, בדקו היכן תקבלו תמורה רבה יותר עבור הכסף שלכם. בין אם מדובר במו"מ על גובה הריבית אותה אתם משלמים בבנק ובין אם אתם מחזיקים חיסכון כלשהו, אל תהססו לבדוק האם התשואות מספקות אתכם או שתוכלו לקבל תשואות גבוהות יותר בחיסכון אחר, נהלו מו"מ על הריבית אותה אתם משלמים בבנק ובדקו האם יש אלטרנטיבה לניהול חשבונכם באופן חסכוני יותר (תכניות לעובדי מדינה, למורים ועוד).

מחזרו משכנתא
אחת ההוצאות הנכבדות של כל משפחה בישראל היא המשכנתא. במידה ונותרו לכם יותר מ-10 שנות החזר, בדקו האם מחזור משכנתא כדאי לכם, במיוחד כיום, כשהריבית נמוכה. לעיתים לא תאמינו כמה כסף תחסכו.

קחו קורס לניהול הוצאות המשפחה
תנו למומחים להאיר את עיניכם. לעיתים תגלו אפשרויות של חיסכון ושליטה בכסף שלכם שלא חשבתם עליהם בעצמכם.

יישמתם את כל הסעיפים וגיליתם שתוכלו לחסוך מידי חודש 300 ₪? השקיעו אותו בחיסכון חודשי.

מגדל גמל להשקעה – הדרך שלך לחסוך לעתיד >>

קבלת הצעה
שם מלא
תעודת זהות
טלפון נייד
דוא"ל
*כל השדות הינם שדות חובה
הדפס שלח לחבר צור קשר
 מגדל חברה לביטוח בע"מ
.
האמור בסקירה זו מובא לידיעה כללית בלבד, ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות עפ"י תנאי הפוליסות ו/או חברות הביטוח או ככלי לפרשנות;
אין בסקירה זו להוות הצעה, המלצה, יעוץ או חוות דעת לעשות פעולה או להמנע ממנה, והיא אינה מחליפה יעוץ ו/או שיווק מקצועי,
המותאם אישית לכל אדם. האמור כפוף לכיסויים הביטוחיים הנרכשים, ותנאי חברות הביטוח השונות.
הודעת מערכת סגור חלון

הודעת מערכת

הודעת שגיאה סגור חלון
 
סגור חלון
אנא המתן.
טוען
סגור חלון