מגדל לקצבה לעצמאים

ביטוח וחיסכון לעצמאים: קופת גמל לחיסכון

עצמאי? מכיוון שלא מבוצעות עבורך הפרשות אוטומטיות לחיסכון לפנסיה כמו אצל שכירים, מוטלת עליך האחריות לדאוג לך ולמשפחתך ולהבטיח את רמת החיים שלכם עם יציאתך לגמלאות, או אם תפגע חלילה יכולתך לפרנס עקב אובדן כושר עבודה או פטירה. חיסכון פנסיוני עושה את ההבדל בין גמלאי שחי לאחר פרישתו ברמת החיים לה היה רגיל, ובין אדם שתלוי בקצבאות מדינה כדי לשרוד. ככל שתתחיל לחסוך בגיל צעיר יותר, כך תצבור סכום גבוה יותר לקראת הפרישה.
קבלת הצעה
שם מלא
תעודת זהות
טלפון נייד
דוא"ל
*כל השדות הינם שדות חובה
חפש סוכן ביטוח
יתרונות עיקריים
תנאי פוליסה
טפסים שימושיים
שאלות ותשובות
נתונים כספיים והשקעות

מגדל לקצבה לעצמאיים מאפשרת לך שילוב בין חיסכון לגיל פרישה לבין הגנה ביטוחית לך ולמשפחתך, בהתאמה מירבית למאפיינים ולצרכים שלך.


בקופת הגמל מגדל לקצבה לעצמאיים מגוון מסלולי השקעה ברמות סיכון שונות, וביניהם מודל מנוהל תלוי גיל, כך שתוכל לבחור את המסלול המתאים לך ביותר ואף לשנותו מעת לעת לפי הצורך. תוכל גם לשלב רכיבי ביטוח חיים למקרי  אובדן כושר עבודה או מוות, על חשבון התשלום שאתה משלם לקופה ומוכר לך לצרכי מס (בכפוף לתקרה החוקית לרכישת כיסויים ביטוחיים הקבועה בחוק).  להסבר על מודל מנוהל תלוי גיל >>


 אם גילך במועד רכישת הביטוח הוא 60 ומעלה, מובטחים לך מקדמי קצבה כנגד שינויים בתוחלת החיים, המבטיחים לך מינימום 240 חודשי קצבה. 
אם גילך נמוך מ-60, יקבעו מקדמי הקצבה במועד תשלום הקצבה הראשון.
 במקרה סיעודי, מסלול קצבה ייחודי המשלם תוספת של 50% לקצבה החודשית, לתקופה של עד 30 חודשים
 תוכל להגדיל את סכום הביטוח ללא צורך בהוכחת בריאות - בעקבות נישואין, לידת ילד או אימוץ ילד, ובתנאי שגילך בעת ההצטרפות לביטוח לא עלה על 40 ובעת הבקשה לא עלה על 45
 תוכל להגדיל את סכום הביטוח למקרה מוות (בניכוי סכום החיסכון המצטבר) עד ארבע פעמים במהלך תקופת הביטוח, ב-50% כל פעם, ללא כל צורך בהצהרת בריאות
 הפקדותיך בקופת הגמל מגדל לקצבה לעצמאיים מוכרות לצרכי מס, בהתאם לכללי המס
 אם תהפוך מעצמאי לשכיר, תוכל להמשיך את הפוליסה ולשמור על הזכויות שנצברו לך גם במעמדך החדש

אתה יכול להעביר לקרן כספים מקופת גמל או ביטוח אחר המוכר כקופת גמל. כספים שיועברו לקרן מקופה הונית (המשלמת תשלום חד פעמי בגיל פרישה), שמקורם בהפקדות עד31.12.2007, ישמרו על אופיים מבחינת מיסוי.


איך מצטרפים?
רכישה, פנה לסוכן הביטוח שלך או חפש סוכן קרוב >>
או מלא את הטופס בראש העמוד או באמצעות טופס צור קשר >>

שלח לחבר צור קשר
התחילו לחסוך מגיל צעיר
התחילו לחסוך מגיל צעיר
ככל שתקדים לחסוך, כך תצבור יותר כסף
ביטוח חיים עם חיסכון
ביטוח חיים עם חיסכון
כיצד תבחר את הביטוח המתאים?
התאם עצמך לכל שלב בחיים
התאם עצמך לכל שלב בחיים
איך תשלב ביטוח חיים עם חיסכון לאורך חייך המשתנים
 מגדל חברה לביטוח בע"מ
.
המידע הינו לידיעה כללית בלבד ואיננו מהווה הצעה ואף אינו מהווה תחליף לקריאת הוראות הפוליסה. מסמך זה לא ישמש לקביעת הזכויות והחובות על-פי תנאי הפוליסה או ככלי פרשנות. התנאים המחייבים את החברה הינם תנאי הפוליסה בלבד. האמור בפרסום זה אינו תחליף לייעוץ המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם.
הודעת מערכת סגור חלון

הודעת מערכת

הודעת שגיאה סגור חלון
 
סגור חלון
אנא המתן.
טוען
סגור חלון