הכל על חיסכון פנסיוני 

קח את הזמן ללמוד ולהבין 

אם הגעת לכאן זה סימן שכבר הבנת את החשיבות העצומה של חיסכון ארוך טווח - חיסכון פנסיוני. עכשיו, קח את הזמן כדי ללמוד ולהבין. 
מדור "הכל על חיסכון פנסיוני" מאפשר לך לגשת לנושא חיסכון פנסיוני מכיוונים שונים ולחקור אותו בנוחות. פשוט, ידידותי ויצירתי. 
אתה יכול לחפש תשובות, להפעיל סימולאטורים, להריץ מחשבונים, לצפות בסרטי הסברה בוידיאו, לקרוא מידע, לעיין במאמרים, לשלוח שאלות. בקיצור, כאן תוכל ללמוד איך לנהל את הכסף הגדול שלך - החיסכון הפנסיוני. 

 חסכון פנסיוני

 (מוסתרת) הצעדים הראשונים בחיסכון פנסיוני

כולם מדברים על חיסכון פנסיוני. אז איך תדע מה נכון לך? איך לבחור? כמה אתה צריך לחסוך? כמה תקבל בבוא העת? אנחנו כאן כדי לעזור בהתלבטויות עם מידע וכלים שעושים סדר פנסיה.

 (מוסתרת) פנסיה VOD - קח את הזמן ל-3 דקות עם המומחים

 3 השאלות הנפוצות ביותר נושא חיסכון פנסיוני

 
שאלה:
מה ההבדל בין חיסכון פנסיוני לחיסכון רגיל?
תשובה:
חיסכון פנסיוני מיועד לשימוש לאחר גיל 60 בלבד, כקצבה חודשית או כהיוון של קצבה זו, כאשר המדינה מעודדת  חיסכון זה באמצעות הטבות מס הניתנות לחוסכים.
חיסכון רגיל הוא בד"כ חיסכון לטווח קצר או בינוני, אין השתתפות של המדינה והכסף נזיל בכל עת על פי תנאי התוכנית.
שאלה:
מהם המוצרים הפנסיוניים העיקריים?
תשובה:

קרן פנסיה מקיפה - החוסך בה יקבל פנסיית זקנה מגיל פרישה, פנסיית נכות במידה ויאבד את כושר עבודתו בטרם גיל פרישה ובני משפחתו יקבלו פנסיית שארים במקרה חו"ח מותו המוקדם. התנאים לחוסך בקרן פנסיה מוגדרים בתקנון הניתן לשינוי.
קרן פנסיה כללית - קרן פנסיה המשלמת קצבת זקנה בלבד ואין בה כיסוי לנכות ולשארים.
פוליסת ביטוח מנהלים - החוסך בה יקבל את כספי החיסכון שלו לאחר גיל 60. רכישת כיסוי ביטוחי למקרה מוות או אובדן כושר עבודה היא אופציה בלבד לבחירת החוסך. תנאי החיסכון והביטוח מוגדרים בפוליסה שהיא חוזה מחייב בין מבוטח וחברת הביטוח.
קופת גמל - קופה לחיסכון בלבד אשר לא ניתן לרכוש בה כיסוי ביטוחי כלשהו. החיסכון בקופת גמל הוא לטווח ארוך ובינוני והוא מאפשר לקבל הטבות מס שונות.

שאלה:
מדוע חשוב שלכל אדם יהיה חיסכון פנסיוני?
תשובה:

חיסכון פנסיוני עושה את ההבדל בין גמלאי שחי לאחר פרישתו ברמת חיים לה היה רגיל, ובין אדם שתלוי בקצבאות מדינה כדי לשרוד. היום המדינה מחייבת כל עובד בישראל להחזיק בפנסיה כדי להבטיח את עתידו.
היות ובזכות התקדמות הרפואה מעריכים כי אנשים חיים תקופה של שליש מחייהם לאחר שפרשו לפנסיה, 
חיוני שיהיה לאדם מקור הכנסה שישמש אותו במהלך תקופה ארוכה זו. שאם לא כן, יהיה תלוי בקצבאות המדינה העומדות על 1,502 ₪ ליחיד ו- 2,257 ₪ לזוג (נכון ל-1.1.2013).
בין אם מדובר על קרן פנסיה, קופת גמל או ביטוח מנהלים; ככל גיל החוסך צעיר יותר (בין אם כשכיר או כעצמאי), כך הוא צובר סכום גבוה יותר לקראת הפרישה.

 
צור קשר לקבלת הצעה
 
שם מלא:
תעודת זהות:
מס' ת"ז אינו תקין
טלפון נייד:
  
דוא"ל:
לידיעתך
 
 
חישוב מהיר
   
הדפס שלח לחבר צור קשר
 מגדל חברה לביטוח בע"מ
.
האמור לעיל נועד להרחבת הידע הכללי ואין לראות בו משום חוות דעת, המלצה או הנחיה.
הודעת מערכת סגור חלון

הודעת מערכת

הודעת שגיאה סגור חלון
 
סגור חלון
אנא המתן.
טוען
סגור חלון