מגדל חברה לביטוח בע"מ 

 

  כ-2 מיליון לקוחות פרטיים ועסקיים *
כ-2,700 סוכנים ומנהלי הסדרים ו - 4,100 עובדים * *
  ההון המיוחס לבעלי המניות של החברה הוא 4.7 מיליארד שקלים *
תחום ההשקעות הוא הגדול והמוביל בקרב חברות הביטוח וכולל: מערך אשראי, נדל"ן,
PE, השקעות ריאליות, חדר מסחר מתקדם.
מערך מבטחי משנה מהמובילים ומהאיתנים בעולם.
מגוון מוצרים בתחומי ביטוח, פנסיה ושירותים פיננסים.
במגדל צוות ניהולי מוביל וחברי דירקטוריון מעמודי התווך של הקהילה העסקית בישראל
* הנתונים עדכניים לתאריך 31.12.2015
** כולל סוכנויות ביטוח.

 

מגדל ביטוח נוסדה בשנת 1934 בירושלים, על ידי משפחות של אנשי עסקים שפעלו תחת השלטון הבריטי, קבוצה של משפחות יהודיות מאלכסנדריה וחברת הביטוח האיטלקית ג'נרלי.

המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק הוא שהעניק לה את שמה, כביטוי לחוסן ולביטחון שמעניקה מגדל ללקוחותיה. כ-8 עשורים מעמידה מגדל לשירות לקוחותיה ביטחון כלכלי על ידי קשת רחבה ומגוונת של מוצרי ביטוח, מוצרים פנסיונים, פנסיה ושירותי ניהול נכסים פיננסים, המעניקים ללקוחותיה הגנה וביטחון כלכלי.

החל מיום 29 באוקטובר 2012 בעל השליטה בחברה הינו מר שלמה אליהו המחזיק, באמצעות אליהו 1959 בע"מ (לשעבר: אליהו חברה לביטוח בע"מ)  במישרין ובעקיפין כ-68% מהון המניות המונפק והנפרע של החברה.

פעילות הביטוח של הקבוצה, מתבצעת באמצעות מגדל ביטוח. פעילות הפנסיה והגמל של קבוצת מגדל, מתבצעת באמצעות חברות הבנות של מגדל ביטוח: מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופת גמל בע"מ ("מגדל מקפת"), המנהלת את קרנות הפנסיה החדשות של קבוצת מגדל מקפת אישית ומקפת משלימה וכן מנהלת את כל קופות הגמל של הקבוצה, וכן באמצעות יוזמה קרן פנסיה לעצמאים בע"מ המנהלת קרן פנסיה ותיקה, יוזמה קרן פנסיה לעצמאים.

למגדל מקפת מגוון מסלולים המאפשרים להעניק לכל לקוח מוצר על פי צרכיו והעדפותיו. במקביל למוניטין הרב שיצרה מגדל ביטוח בתחום ביטוח החיים וחיסכון ארוך הטווח, עוסקת מגדל ביטוח במגוון רחב של תוכניות ביטוח המאפשרים ללקוח להבטיח למשפחתו בסיס כלכלי במקרה מוות ואובדן הכנסה וכן פתרונות ביטוח המסייעים ללקוחות שלנו להיערך כלכלית לקראת הגיל השלישי המתארך.

הסוכנים של מגדל ביטוח ערוכים להציע מוצרים ביטוחיים ופיננסים שנועדו להבטיח לפורשים מעבודה יציבות כלכלית, ניהול מסודר של כספי הפרישה, השקעות סולידיות ושירותים נוספים המותאמים לכל לקוח, עפ”י תכניותיו, צרכיו והנכסים אשר צבר. במסגרת ביטוח הבריאות של מגדל ניתן למצוא פתרונות ביטוח בכללם: חבילות בריאות מודולאריות המקנות סל שירותי ביטוח פרטי הכולל בין היתר: כיסוי להשתלות, טיפולים מיוחדים בחו"ל, תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות, ניתוחים בישראל ו / או בחו"ל ועוד וכן מגוון תכניות סיעוד, גילוי מחלה קשה, תאונות אישיות ונסיעות לחו"ל. כמו כן, מציעה מגדל ביטוח ביטוחי פרט וכן מגוון רחב של סוגי ביטוח כללי לעסקים גדולים וקטנים .

לחברת מגדל גם אחזקה בסוכנויות ביטוח, אשר בעיקרה מבוצעת באמצעות מגדל אחזקות וניהול סוכנויות ביטוח בע"מ שהינה בשליטה מלאה של מגדל ביטוח.

השילוב בין כל זרועותיה של מגדל ביטוח ושליטתה בתחומי הביטוח והפיננסים מאפשרים ללקוחות הקבוצה ליהנות משירות אמין ומתקדם לאורך שנים, הן באמצעות סוכני הביטוח והסוכנויות העובדים עם הקבוצה והן בסיוע מוקד “מגדל לשירותך” - מרכז שירות לקוחות הנכון להשיב לכל פנייה ולסייע לכל לקוח.


  צור קשר - שירות לקוחות

כתובת: רח’ היצירה 2, קריית אריה
פ"ת,  ת.ד. 3063

טלפון: 03-9201010

בנושא ביטוח:
פקס: 03-9201020
מייל: mokedbi@migdal.co.il
בנושא פנסיה:
פקס: 03-9201030 
מייל: mokedpe@migdal.co.il
בנושא גמל והשתלמות:
פקס: 03-9201040 
מייל: mokedge@migdal.co.il

 פרטי הנהלת החברה

מגדל חברה לביטוח בע"מ 
רחוב אפעל 4 קרית אריה,
מיקוד 49511, פתח תקווה
לשכת מנכ"ל 
טלפון: 03-9201010
פקס:
076-8867445

 
עוד באתר
 
הדפס שלח לחבר צור קשר
 מגדל חברה לביטוח בע"מ
הודעת מערכת סגור חלון

הודעת מערכת

הודעת שגיאה סגור חלון
 
סגור חלון
אנא המתן.
טוען
סגור חלון